Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Çıplak Ayakla Yürümek

Rüyada çıplak ayakla yürüdüğünü görmek ne demek?

Rüyamda uzerimde beyaz uzerine kırmızı cizgili bir tisort ve altimda ise beyazli pembeli büyük havlu sarılı ve ayaklarim çıplak şekilde caddede yuruyorum.

Once ayaklarima giymek için ayakkabı almaya, hem ayakkabı hemde kiyafet satan bir dukkana giriyorum. Ablam goruyor beni “havluyla cikilirmi” diyor sokaga, Bir suru ayakkabı deniyorum, çoğu acik, yazlik ayakkabı, sonunda bir sandalet deniyorum acik kahve ve beyaz bantli uzun bagciklari var ve bagciklarda deniz kabuklari ve boncuklar var, bagcigin birisinden birkac boncuk ve kabuk dusuyor, onları alip takiyorum ve bagliyorum, çok begeniyorum sandaletlerimi sonra da altima bir kot sort alip giyiyorum, mutlu bir şekilde çıkıyorum dukkandan. Tesekkurler. Yelizin rüyası

Rüyanın ana unsurları: kırmızı beyaz tişört, kırmızı çizgili tişört, pembe beyaz havlu, çıplak ayak, caddede yürümek, ayakkabı dükkanı, açık ayakkabı, yazlık ayakkabı, sandalet, deniz kabukları, boncuklar, kot şort. 08 Eylül Ağustos 2012, 00:44

Rüyada çıplak ayakla yürümek neye yorulur?

Yeliz merhaba,

Rüyada tişort görmek tisortun rengi ile birlikte yorumlanmalıdır. Sizin içinde bulunduğunuz duyguları veya duygusal durumunuzu simgeler. Renginiz beya ve kırmızıdır. Beyaz saflığı, güzelliği, iyi şeyleri simgeler, kırmızı yaşam heyecanınızı temsil eder.

Havlu genel olarak hedeflere ulaşmak ve içinde bulunduğunuz duygusal durum hakkında bilgi verir. Beyazlı pembeli havlu sizin duygusal bakımdan biraz zor şeyler, gerçekleşmesi güç hayalleriniz olduğunu göstermektedir.

Ayakkabısız sokağa çıkmanız sizin kaygısız ve şakacı bir yapıda olduğunuzu ifade etmektedir. Bazı durumlarda olaylara daha ciddi bakmanız gerektiği belirtmektedir. Ayakkabı bakmanız, denemeniz hayata yeni bir yaklaşım ile devam edeceğinizi ifade eder.

Rüyada sandalet görmek, sandalet giymek, giydiğini görmek rahatlık ve kolaylık anlamına gelir. Sandaletteki deniz kabuğunun düşmesi, başkalarının sizin problemlerinizi ve hislerinizi bilmelerini istemediğinizi ancak öğreneceklerini, boncukların düşmesi ise bir yakınınızın kötü bir olayla karşılaşacağı fakat çabuk atlatacağı anlamına gelebilir.

“Rüyada Çıplak Ayakla Yürümek” için 2 yanıt

Rüyamda bir kaldırımda yürüyordum, bir ayağımda ayakkabı yoktu yanılmıyorsam, ayakkabımı kaybetmiştim, yürüdüğüm kaldırımda kırık camlar vardı. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada kaldırımda yürüdüğünü görmek, hayallerinize, hedeflerinize emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzu simgeler. Rüyada çıplak ayakla yürümek yaşamınızda yeni bir yaklaşım gereği veya bir şeyi yeniden değerlendirmeye gereksinim olduğunu ve bunun için başkalarından yardım istemek gerekebileceğini işaret eder. Bu rüya aynı zamanda sizin kaygısız ve şakacı bir yapıda olduğunuzu ifade edebilir. Rüyada ayakkabı kaybetmek, kendi kimliği ile sorunları olduğunu, halen kim olduğunu anlamaya çalıştığınızı simgeler. Rüyada ayakkabı kaybettiğini görmek, oldukça önemli bir rüya olup gerçek yaşamda çözülmesi hemen hemen imkansız olarak gördüğünüz zamanlarda sık görülür ve bu düşüncenin sizi umutsuzluğa ittiğini gösterir. Bu rüyanın bir başka tabiri ise içinde bulunduğunuz kafa karışıklığından bir önce sıyrılın ve hedeflerinize odaklanın şeklinde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir