Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çıplak Göğüs Görmek

Rüyada çıplak göğüs görmek neye işarettir?

Iyi gunler. Ben evli bir bayanim. 6 yasinda çocuğum var ve ikinci cocuguma hamileyim. Ruyamda, kardesimin düğünü için kendime ic camasiri bakiyordum, göğüslerim çıplaktı, aynada kendime bakıyordum. Arkamda küçük bir erkek çocuğu yavru aslan terbiye ediyordu. Elimde bir salkım taze, güzel üzüm vardi. Teşekkür ederim. Rüyanın unsurları: iç çamaşırı, aynaya bakmak, erkek çocuğu, yavru aslan, aslan terbiye etmek, salkım üzüm, güzel üzüm, aslan terbiyecisi.

Rüyada çıplak göğüs görmek neye yorulur?

Hamilelik bir kadının yaşamında çok özel bir dönemdir ve bu dönemde görülen rüyalarda özel öneme sahiptir. Lütfen hamilelik sayfasını mutlaka okuyun. Gördüğünüz rüya şu andaki ruh halinizi özetlemekte, bir gerginlik içinde olduğunuzu, öfkenizi kontrol etmekte daha dikkatli olmanızı, kendinize daha çok güvenmeniz gerektiğini işaret etmekte ve yakın zamanda maddi olarak ta güzel gelişmeler yaşayacağınızı müjdelemektedir.

Rüyada iç çamaşırı görmek Saygı kaybı, Sır, Utanç, Yetersizlik anlamlarını simgeler. Hamilelik döneminde kadınlar bu duyguları değişik tonlarda yaşarlar. Kimisi büyüyen karnından utanır, kimisi aldığı kiloları vermeyeceğini düşünerek üzülür, kimisi de iyi anne olamayacağını düşünüp yetersizlik duygusuna kapılır. Rüyada aynaya bakmak , çevrenizdeki insanlara karşı ters yanıtlamak huyunuz olduğu için bütün dostlarınızla olan ilişkilerinizin bozulacağına işarettir. Böyle bir yönünüz var ise daha dikkatli olmanız yönünde uyarı olabilir. Göğsünü çıplak görmek hakkında lütfen rüyada göğüs görmek sayfasını okuyun.

Rüyada erkek çocuk görmek , güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir. Rüyada yavru aslan , aslan yavrusu görmek gerçek hayatınızda kendinize daha fazla güvenmeniz gerektiğini, kendinize güvenmek için yeterli gücünüz ve özellikleriniz olduğunu simgeler. Rüyada aslan terbiyecisi görmek öfke kontrolunuz konusunda henüz daha almanız gereken mesafe olduğunu işaret eder.

Rüyada bir salkım üzüm Elinize bir para geçecek demektir. Alternatif olarak eşinizin ailesi tarafından bir mal sahibi yapılacağını gösterebilir.

“Rüyada Çıplak Göğüs Görmek” için 2 yanıt

Rüyada sol göğsünden süt fışkırdığını görmek neye işaret eder
Rüyamda sol göğsümden birden süt fışkırdı, akmaya basladı, esime seslendim “çabuk koş” diye. Elimle sol göğsümü tutuyordum bu kadar. teşekkürler.
Kimden: ümmühan
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:41
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: sol göğüs, süt

Ümmühan merhaba,
Memelerinden süt aktığını görmek zengin olmaya veya maddi sıkıntılardan kurtulmaya, bekar bayanlar için evlenmeye işarettir, Yaşlı bir erkeğin bu rüyayı görmesi fakir düşeceğine delalet eder, Yaşlı bir kadının bu rüyayı görmesi uzaktaki bir yakınından haber alacağına işarettir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir