Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çıplak Kadınlar Görmek

Rüyada çıplak kadınlar görmek neye işaret eder?

Rüya başlığı: Rüyamda çıplak kadınlar gördüm.

Rüya detayı: ben 24 yaşında, bekar, işsiz, devlet memuru olmaya çalışan bir beyim. Rüyamda bir yüzbaşı beni askeri eğitim alanına götürüyor. üzerimde asker elbisesi var. derken süs göleti etrafında genç, güzel ama çıplak bayanlar var ve bu bayanlardan birini tanıyorum günlük hayatımda ve bakışıyoruz onunla. sonra eğitime katılacağımı söyledim. Bu neye delalet eder? kısa zamanda yorumlarsanız sevinirim.

Rüya ayrıntıları : askerlik, yüzbaşı, askeri eğitim alanı, asker elbisesi, süs göleti, genç bayanlar, güzel bayanlar, çıplak bayanlar

Rüyada çıplak kadınlar görmek neye yorulur?

Rüyada asker olmak, asker olduğunu, askerlik yaptığını görmek zorluklara rağmen başarılı olmak, elindeki işi başarıyla zamanında tamamlamak anlamını taşır. Rüyada askeri üniforma giymek, asker üniforması giydiğini görmek Çok yakında hayatınızda iyi değişiklikler olacak anlamına gelir.
Detaylı bilgi için lütfen rüyada asker görmek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Rüyada kadınlar görmek ticaret hayatına gireceğinizi eğer ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizde çok başarılı olacağınıza yorumlanır. Ayrıca rüyada çıplak görmek sayfasını da okumalısınız.

“Rüyada Çıplak Kadınlar Görmek” için 3 yanıt

Merhabalar. Öncelikle Selamın Aleyküm. Ben teyzemi rüyamda çıplak gördüm. Dedemlerin evlerindeydik, ben teyzemin oğlunun yanındaydım, küçük daha 4 yaşında, sonra birden teyzem göründü yanıma geldi, önce belden yukarısını çıplak gördüm, sonrada askılı bir elbise giydiğini gördüm. İyiye mi işaret yoksa kötüye mi işaret? ve bunu teyzeme açıklamalı mıyım? Şimdiden teşekkürler. 20, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Başkentli merhaba, öncelikle iki konuya dikkatini çekmek istiyorum. Birincisi mesaj yazarken neden her kelimenin ilk harfini büyük yazdığını anlayamadım. Kullandığın klavyeden mi kaynaklanıyor yoksa senin hatan mı bunu kontrol etmelisin. Bilindiği gibi dilimizde sadece cümlenin ilk harfi ve özel isimler büyük harf ile başlar. İkincisi günlük yaşamda garip olan bir olayı (rüyada teyzeyi çıplak görmek) neden teyzene açıklayasın ki? bir anlamı yok.
Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında merak ettiğin bazı şeyler olduğunu ve bunları öğrenme, gerçeği keşfetme konusunda doğru bilgiye ulaşamama kaygısı içinde olduğunu anlatmaktadır ve teyze yada bir başkası olması bu yorumu değiştirmez.

Teşekkürler yani iyiye yormalıyım rüyayı.ve harflerin büyük yazılmasıda klavye hatası kullanılan programdan kaynaklı.başka bi sorun yok ozaman rüya ile ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir