Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Cips Çalmak

Rüyada cips çaldığını görmek neye çıkar?

Rüyada cips çalmakEsselamün aleyküm, rüyamda Hızır as dan kaçıyordum, şöyle bir rüyaydı. Ben gece çarşıda yürüyordum ve bir bakkaldan bir paket cips çalmışım, içimde geri koysam mı koymasam mı diye bir his vardı ve kendimi bir anda tanımadığım insanların yanında buldum, beş veya altı kişiydiler, hepsi de gençti, sonra benim elimdeki cips paketini alıp yemeye başladılar, ben “yemeyin onu geri koyacağım” demek istedim ama bir türlü diyemedim. En son rüyanın bitmesine yakın Hızır as beni cezalandırmaya gelmiş gibiydi, çok uzun ve heybetli cübbesi, sarığı simsiyahtı, elinde de asası vardı , ben korktuğumdan kaçmaya başladım ama beni 2 3 sefer yakaladı ama bana bir şey yapmadı, sanki konuşmak istiyor gibiydi, ben bir daha kaçmaya karar verdim ve en sonunda kurtulmuştum, kendimi bir çeşmenin başında buldum yani ışınlandım diyebilirim.

Uyandıktan sonra bende bir değişilik yoktu yani her zamanki gibi içimden gene mi bugün de dünün aynısı gibi dedim yani yaşamaktan sıkıldım diyebilirim, ruh halim bu yorumunuz için şimdiden teşekkürler. 19, Erkek, bekar, öğrenci

Rüyada cips çalmak yorumu

Rüyada cips görmek rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında sosyal ilişkileri hakkında bilgiler verir ve diğer unsurlar ile bir arada değerlendirilir. Bu konuda cips rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir. Rüyada cips çaldığını görmek aslında sizin yaptığınız yanlış bir şey ya da hatalı bir davranış veya aldığınız yararsız bir karar yüzünden işlerinin altüst olduğunu ve hayatta kendini yalnız hissettiğini simgeler.

Rüyada Hızır AS görmek hayırlı gelişmelere, işlerin yolunda gitmesine delalet eder. Hızır Aleyhisselam ile konuşmak gerçek yaşamınızda çok istediğiniz bir dileğinizin yakında gerçekleşeceğine, hastalar için şifa bulmaya, sıkıntı ve darda olanlar için feraha çıkmaya işaret eder. Ancak sanki Hızır AS sizinle konuşmak istiyor ama siz ondan kaçıyorsunuz ki bunun anlamı kendi hatanız ya da kararınız yüzünden işlerinizin yolunda gitmediğini halbuki önünün açık, kısmetinin bol olduğunu fakat bunlara kavuşamadığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir