Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Cips Görmek

Rüyada cips görmek neye işarettir?

Rüyada cips görmekYaşım 18, medeni halim bekar, öğrenciyim, ben bu rüyayı sürekli görüyorum ve inanın sıkıldım. Sevgilimden ayrılalı 1 ay oldu ve her gün onu görüyorum, bugün gördüğümü anlatmak istiyorum.

Rüyamda bir parkta tek başıma oturmuşum cips yiyorum, bu sırada tipi bozuk bir erkek beni rahatsız etmeye başladı, bende kaçmaya başladım, adam benim peşimden koşuyordu ve eski sevgilimin çalıştığı yere kadar koşturdu, o adamda beni seviyormuş. Eski sevgilimin adı Yasin. Yasin bunu görünce o çocukla konuşuyor ve daha sonra ufak bir tartışma yaşanıyor, Yasin iş yerindeki mutfağa gidiyor ve bende arkasından gidiyorum, omzuna yaslanıyorum ve bana hiç bir şey demiyor, sonra öpüşüyoruz. Bu ne anlama gelir?

Rüyada cips yemek yorumu

Sevgili Arzu, görmüş olduğun rüya aslında tam bir eski sevgiliyi görmek rüyasıdır ve bu konuda detaylı bilgiyi eski sevgili rüya analizi sayfasında okuyabilirsin. Burada dikkat çekici ayrıntılar senin cips yemen ve o adamdan kaçmandır.

Rüyada cips görülmesi rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında sosyal ilişkileri hakkında bilgi verir ve diğer unsurlarla bir arada değerlendirilir. Sen tek başına cips yiyorsun ki cips yediğini görmek gerçek hayatta bir yalnızlık içinde olduğunu ve buna senin fazla hoş görülü olmanın sebep olduğunu anlatmaktadır. Çünkü rüyada cips yemek sizin fazla hoşgörülü davrandığınızı simgeler.

Rüyada kaçtığını görmek rüya sahibinin bilinç altına yerleşmiş olan büyük ihtimalle çocukluk çağlarından kalan gizli korku ve endişelerinden kurtulması gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağını temsil eder. Koşarak kaçmanız ise aklınızı kullanarak bütün sorunların üstesinden gelmeye, hepsine çözüm bulmaya yorumlanır.

“Rüyada Cips Görmek” için bir yanıt

Cips almak
Rüyamda bir bakkala cips almaya giriyorum, bakkal bir adamla tartisiyor bana da cipsi satmiyor tartistigi adam birden kayboluyor sonra dalga gecmeye basliyorum seytanla neler dedigimi su an hatirlamiyorum. Kasada bekleyenin bir anda siyah kanatlari ve boynuzu cikiyor yerin altinda sadece kafasi gorunur sekilde beni kovalamaya basliyor. Bakkala yuruyerek geliyorum ama bisikletle kacmaya basliyorum onumde motorlu birisi vardi fakat bir an onumdeki gidiyor motor bende oluyor garip bi eve dogru kaciyorum karsilikli 2 ev tohum dikicem diyorum dogru hatirliyorsam cilek. 2 ev de cok pis cilek oralarda yetismez diyorum baska yer ariyorum 2 evin oradan ayrilinca buyuk duvarlari olan bir yere geliyorum onu acik duvarsiz arkasi duvarli seytan beni yakaliyor elime civiye benzer birsey cakiyor tam burda uyaniyorum. Yaş 15, cinsiyet erkek, medeni durum bekar,iş ogrenci, ruh halim mutlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir