Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çıra Görmek

Rüyada çıra görmek neye işarettir?

Ailece piknik amaçlı çıktığımız bir dağ gezisindeyiz, gezerken ÇAM ÇIRASI görüyorum, ablamın çok dikkatini çekiyor ve ÇIRA yı yakıyorum ve gerçekten ablamın daha çok dikkatini çekiyor, bundan toplamak ve eve götürmek istediğini söylüyor ve biz çıra toplamaya gidiyoruz.

Böyle yerin altında sanki bir mağara gibi ama bölmeli odalı yerleri olan bir mağara orada helkeler falan var, sonra arkadaşımla geziyoruz oranın içerisinde ve başka bir odaya geçiyoruz ağzına kadar yumurta ve bir beş on tane kadar da tavuk var sonra arkadaşım “haydi bunlardan alalım” diyor, ben diyorum “burada yaşayan birileri var, haram olur, almayalım, sahipleri var bunların” diyorum, ondan sonrasını hatırlamıyorum. Hayatımda net olarak hatırladığım tek rüya diyebilirim lütfen yorumlar mısınız rüyamı?

Deniz, 26, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, umutsuz sözleşmeli personel alımlarının yapılamasını bekliyoruz 8 aydır başvurdum hala bir sonuç alamadığım için umutsuzum.

Rüyada çıra görmek neye yorulur?

Deniz merhaba, sizin gibi değerli arkadaşlardan böyle önemli rüyalar almak bizi mutlu ediyor ve birde böyle düzgün cümlelerle yazılmış olması ayrı bir keyif veriyor. Teşekkür ederim.

Peşin olarak söylemeliyim ki rüyan kesinlikle hayırlara işaret etmektedir çünkü hiçbir olumsuz unsur yok ve yakında içini ısıtacak, yaşam enerjini yükseltecek gelişmeler olacağını simgelemektedir.

Rüyada çıra görmek ateş, sıcaklık mesajları verir. Rüyada çıra yakmak, çıra ile ateş yaktığını görmek çok özledeğin, uzun bir süredir beklediğiniz iyi bir haber almaya işaret eder. Rüyanızda çıra toplamak istemeniz, yaşam enerjinizi ya da umutlarınızı artıracak kimi gelişmeler için çaba harcadığınızı simgelemektedir.

Rüyada görülen mağara, hayatınız boyunca size destek veren, sırtınızı dayayabileceğiniz insanların olduğuna işaret ederken mağaraya girmeniz korunma, sakınma ihtiyacını gösterir. Çünkü rüyada mağara görmek ana rahmini temsil eder.

Mağarada gördüğünüz helkeler reel yaşamınızda önemli ve büyük bir kısmeti kaçırdığınızı ifade etmekte ancak bir kısmetiniz daha var ve onu kaçırmamak için dikkatli davranmanız gerekli demektedir.

Rüyada yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Mağarada görülen tavuklar ise bu zenginlik, bolluk ve berekete ya da evliliğe kavuşmak için üzerinizdeki öz güven eksikliğinden, iradesizlik ya da ürkeklikten kurtulmak gerektiğini ve geveze, dedikoducu kişilerden uzak durmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyanın sonundaki olaylar ve konuşmalar ise sizin bozulmamış ahlakınızı temsil etmekte, böyle devam ettiğinizde başarı, huzur ve mutluluğu mutlaka bulacağınızı işaret etmektedir.

Rüyada çıra hakkında diğer yorumlar

Rüyada çıra ile etrafını aydınlattığını görmek hasret ateşiyle yandığınız bir sevdiğinizden haber beklediğinizi simgeler. Rüyada çıra sönmesi, çıranın söndüğünü görmek bir hastalık haberi almaya işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yumurta görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir