Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çırılçıplak Birini Görmek

Rüyada çırılçıplak birini görmek ne demektir?

Rüyamda yaşadığım şehirde bulunan bir hastanede olduğumu görüyorum ama hasta değilim sadece dolaşıyorum koridorlara bölüm bölüm hazırlanan sedirler üzerinde hastalar yattığını görüyorum en çok dikkatimi çekense yaklaşık 8, 9 kişi olan erkekli kadınlı grubun büyük sedir üzerine çırılçıplak yatırılmasıydı. Bayanlardan 1 tanesinin tüm vücudu görünüyordu erkeklerin ise sadece üstü görünüyordu.

Sonra hastaneden çıkıyorum ve bir anda kendimi evimde buluyorum yüzünü görmediğim ama sesini duyduğum biri bana “uyan nişanlının babası öldü” diyor ve ben gerçekten bir anda uyandım saat 06:15 idi. Sonra tekrar uyudum ve rüyaya sanki kaldığım yerden devam ettim, hastaneye döndüğümü gördüm devamını hatırlamıyorum. Rüyam kafamı çok karıştırdı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada çırılçıplak görmek neye yorulur?

Rüyada hastane görmek yaşamında yenilikler olacağına işarettir. Rüyada hasta görmek sağlıkla ilgili bir haber demektir. Bir yakınınızın sağlık haberini alacaksınız anlamına gelir. Rüyanın devamında gelişen olaylar yakın bir zamanda beklemediğiniz, büyük miktarda para geçeceğine işaret ederken aynı zamanda sıkıntıların bitmesi, parasal olarak rahatlamak, itibar sahibi olmaya işaret eder. Öte yandan rüyada çıplak görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Çırılçıplak Birini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş annenin çıplak olduğunu görmek
Ruyamda ölmus annemi ciplak gordum, bir kalabalik vardi ve bir seyler soyleyip gitti ne dedigini de anlamadim ama cirilciplakti. 32, Kadın, Evli, Ev hanimi

Neslis merhaba, Bu çok önemli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. İnanın çok değerli bir rüya.
Rüyada rahmetli annenizi çıplak görmeniz sizin hakkınızda gerçek hayatta manevi yönden fakirleşme işaretidir. Gördüğünüz kalabalık senin manevi yönden neden fakirleştiğin konusunda fikir verebilir ki bazı yobazlardan küfür yememek için fazla yazmak istemiyorum ama bu gerçek ise yalnız olmadığını, aklı başında, okuyan, düşünen, iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı ayırt etmeyi bilen pek çok insanın da bu durumda olduğunu bilmeni isterim. Ama sakın birbirinin kafasını kesen ve Müslüman olduğunu iddia edenlere bakıp ta günaha girmeyin.
Sonuç olarak gördüğünüz önemli bir rüyadır ve hemen oturup bir yaşam muhasebesi yapıp, gerçek hayatında yaptıkların, yapmadıkların ve yapman gerekenler konularını gözden geçirmek gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir