Rüyada Çırılçıplak Birini Görmek

Rüyada çırılçıplak birini görmek ne demektir?

Rüyamda yaşadığım şehirde bulunan bir hastanede olduğumu görüyorum ama hasta değilim sadece dolaşıyorum koridorlara bölüm bölüm hazırlanan sedirler üzerinde hastalar yattığını görüyorum en çok dikkatimi çekense yaklaşık 8, 9 kişi olan erkekli kadınlı grubun büyük sedir üzerine çırılçıplak yatırılmasıydı. Bayanlardan 1 tanesinin tüm vücudu görünüyordu erkeklerin ise sadece üstü görünüyordu.

Sonra hastaneden çıkıyorum ve bir anda kendimi evimde buluyorum yüzünü görmediğim ama sesini duyduğum biri bana “uyan nişanlının babası öldü” diyor ve ben gerçekten bir anda uyandım saat 06:15 idi. Sonra tekrar uyudum ve rüyaya sanki kaldığım yerden devam ettim, hastaneye döndüğümü gördüm devamını hatırlamıyorum. Rüyam kafamı çok karıştırdı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada çırılçıplak görmek neye yorulur?

Rüyada hastane görmek yaşamında yenilikler olacağına işarettir. Rüyada hasta görmek sağlıkla ilgili bir haber demektir. Bir yakınınızın sağlık haberini alacaksınız anlamına gelir. Rüyanın devamında gelişen olaylar yakın bir zamanda beklemediğiniz, büyük miktarda para geçeceğine işaret ederken aynı zamanda sıkıntıların bitmesi, parasal olarak rahatlamak, itibar sahibi olmaya işaret eder. Öte yandan rüyada çıplak görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir