Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Cirit Görmek

Rüyada cirit görmek neye çıkar?

İyi bayramlar, rüyam çok garip şeyler gördüm, ne olur cevap verin. Rüyada eski sevgilim beni arıyor ve annemin babamın elini öpmeye gelmek istediğini, sonra da beni bir yere gezmeye götüreceğini söylüyor bende tabii diyorum. Eski sevgilim bize gelip annemin babamın bayramını kutlayıp ellerini öpüyor, gayet hoş bir ziyaret oluyor. Sonra onun arabasına binip, yola çıkıyoruz.

Sevgilim bana benin hiç görmediğim bir yere götüreceğini ama onun sır olduğunu söylüyor, gidince göreceksin diyor. Biraz gittikten sonra stadyum gibi bir yere geliyoruz, “burası neresi” diyorum. bana “sana cirit karşılaşması izleteceğim” diyor, bende bozuluyorum “başka bir yer bulamadın mı beni götürecek” diyorum ama yinede cirit atanları izliyoruz. Bir ara oyunculardan birinin attığı cirit üzerimize geliyor ve eski sevgilimin burnunun ucundan geçiyor “bak neredeyse kör olacaktın” diyorum. Sizce bu rüya neyi anlatmak istiyor.

Rüyada cirit izlemek nasıl yorumlanır?

Melike selam, bende senin ve tüm dostlarımın bayramını kutluyor, bu mübarek bayramın tüm insanlığa barış getirmesini temenni ediyorum. Gördüğün rüyanın ana teması eski sevgilin olup, bu konuda detaylı açıklamayı rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında bulabilirsin. Diğer önemli unsur ise eski sevgilinin seni gerçek hayatında hiç ilgin olmadığını söylediğin cirit müsabakasına götürmesidir.

Rüyada cirit oynayan birilerini görmek rüya sahibinin uyanık hayatında kendi güvenliğini veya özgürlünü tehdit eden bir bir durum olduğu anlamına gelir. Rüyada cirit oynamak, cirit atmak, cirit attığını görmek rüyayı gören kişini hayatında son derece mühim bir değişiklik meydana geleceğini, kişinin büyük bir lüks yaşama kavuşacağına,  zenginlik ve servet içinde yaşayacağına rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir