Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çirkin Görmek

Rüyada çirkin görmek neye delalet eder?

İş yerinde beraber çalıştığım arkadaşım benim eski sözlümü “şuan nişanlı” rüyasında görmüş “bak biz nişanımızı burada yaptık” diye yeşillik güzel bir yer olarak ona gösteriyormuş, oda kendi kendine “sultan bunu mu seviyormuş, be bu ne çirkin” diyormuş, ne ilgi neden arkadaşımın rüyasına girsin. Garip geldi rica etsek yorumlayıp dönüş yapar mısınız? teşekkürler.

Rüyada çirkin görmek yorumu

Rüyada çirkin birini görmek genel anlamda rüyayı gören kişinin iç dünyasındaki fırtınaları simgeler. Çirkin bir kimse görmek bastırılmış duygular, reddetme anlamlarını simgeler. Rüyada çirkin olmak ya da çirkin olduğunu, kendini çirkin görmek, ret edileceğiniz bir durumla karşılaşma manasına gelir.

Rüyada çirkin kadın görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında verdiği veya vereceği hatalı bir karar sonucu maddi kayba uğramasına, itibarını kaybetmesine rivayet edilirken bazı yorumcular ise kişinin fakir kalma korkusu yaşadığına tabir etmektedir. Rüyada çirkin erkek görmek rüyayı gören kişiyi gerçek hayatta üzen veya onun sıkıntı çekmesine sebep olan birinin varlığına delalet eder. Rüyada çirken bebek görmek rüya sahibinin umutlarının zayıflamasına, yaşama gücünün düşmesine neden olan bir durumu ifade eder.

“Rüyada Çirkin Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda sevdiğim kızı çirkin gördüm ve sırtından tüyler çıkmıştı bu ne olabilir açıklarsanız sevinirim

Eski sevgiliyi çirkin görmek
Rüyamda eski sevgilimin yüzünü çirkin bir şekilde sararmış, yüzü ve gözü şişmiş bir şekilde görüyorum, yorumu nedir? Çalışmıyorum, öğrenciyim, 25 yasındayım.

Ezgi selam, gördüğün rüyada iki önemli faktör var. İlki eski sevgilini görmüş olmandır ki bu konuda geniş açıklama rüyada eski sevgiliyi görmek“>eski sevgili rüya tabiri sayfasında yer almaktadır. İkinci faktör ise onu çirkin görmüş olmadır ki bu ise iç dünyanda fırtınalar koptuğunu ve bir reddetme durumunun canını sıktığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir