Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çirkin Kadınlar Görmek

Rüyada çirkin kadınlar neye işarettir?

Rüyamda yatakta yatarken birden kalktım ve tanımadığım evde odanın kapısına geldiğimde 2 çirkin kadın, sonra 1 çirkin kadın daha ve sonra ise en büyük dayımı gördüm. (Dayımdan nefret ediyorum. Kendisi dolandırıcının, üç kağıtçının teki. Vefat etmiş oğlunun eşi ve çocuklarının üzerinde olan 1 dükkan ve oturdukları 1 daireyi kandırarak üzerine alıp sattı ve torunları gelinini evsiz bıraktı. Şuanda da annem ile sürekli haşır neşir. Anneme ve kardeşimi ikna edip beni karakola şikayet etmişler.)

İlk önce gördüğüm 2 kadın çirkin ucubeler bana bakıp gülüyorlar. Daha sonra koyu fosforlu yeşil renkte duvarları olan koridorda 3. kadında bana bakıp gülüyor. En sonunda tam ortalarında dayım çirkin bir sıfatla (dişleri sapsarı çarpık ve yüzü çıbanlı halde-gerçek yüzü o şekilde değil) bana bakıp gülüyor ve eli ile beni işaret ediyor. Ben konuşmaya çalışıyorum ama konuşamıyorum. Konuşamayan sakat insanlar gibi hissediyorum kendimi ağzım çarpılmış ve demek istediğim anlaşılmıyor gibi ama ben ALLAHUEKBER ve Besmeleyi içimden çekip üzerlerine gidiyorum. Besmelenin sonunu getiremiyorum sesli olarak.

Benden uzak durmaya çalışıyorlar ama gülüyorlar. Ben her besmele çektikten sonra üzerlerine üflüyorum ve kaçıyorlar benden. Koridorda takip ediyorum dördünü. Ara hol mutfak gibi oradan geçerken 2 çirkin kadın daha görüyorum bulaşık yıkıyorlar ve bana bakıp onlarda gülüyor. Daha sonra nasıl oluyorsa kendi evimin yatak odasında eşimi uyandırmaya çalışıyorum. Besmele çekiyorum ama yine sonunu sesli getiremiyorum dilim tutuluyor gibi. Bir kaç kez deniyorum en sonun da dilim açılıyor her halde. O uyanmadan ben rüyadan uyanıyorum. 32 yaş bay evli 1 çocuk. Sorunlu giden bir aile şirketi. Baba kardeş. Annem kardeşim ve dayım beni şirketten atmak istiyor.” Facebook

Rüyada çirkin kadınlar görmek tabiri

Rüyada tanımadığın bir evde olduğunu görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta önünde nasıl neticeleneceğini bilmediği ve sonucunun onu yakından ilgilendirdiği bir durumla karşı karşıya olduğunu gösterir.

Rüyada çirkin kadın görmek rüya sahibi insanın reel yaşamda aldığı ya da alacağı yanlış bir karar neticesi maddi zarara uğramasına, itibarının zedelenmesine rivayet edilirken bazı tabirciler ise bunu kişinin fakirleşme korkusu yaşadığına yorumlamaktadır. Bakınız rüyada çirkin görmek sayfası.

Rüyada dayıyı görmek gerçek yaşamında rüya sahibinin zayıf yönlerini tanıma konusunda desteğe ihtiyacı olduğunu temsil eder. Bu konuda rüyada dayı sayfasındaki açıklamalar da ilginizi çekebilir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar aslında senin gerçek yaşamda içindeki maddi endişeler ya da diğer kaygılar karşısında verdiğin mücadeleyi temsil etmekte ve bunlarla baş edebilmek için manevi yönünü güçlendirmek (sabır, dua, ibadet) gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir