Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çirkin Yaratık Görmek

Rüyada çirkin yaratık görmek ne demektir?

Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim. Benim daha yaşım küçük. Ergenlik çağına yeni girdim, yaşım 15. Sınıfta gerçekten çok kötü konuşmalar duyuyorum her ne kadar umursamasam da galiba dün gece bu rüyama yansıdı.

Sınıftaki 2 arkadaşım (biri kız, biri erkek) çok çirkin bir yaratık ile bir şeyler yapıyorlardı. Yanlarında da başka 2 arkadaşım daha vardı bende orada odadan çıkmak istiyordum fakat çıkamıyordum. Bir süre sonra ise nasıl olduğunu anlayamadığım bir şekilde hepsi öldü. Bu kafama çok takıldı lütfen bu ne anlama geliyor bana bir açıklama yaparsanız çok sevinirim, iyi günler!

Rüyada çirkin birini görmek yorumu

Sevgili Demet, düşüncende tamamen haklısın ve gördüğün bu rüya gerçek hayatında seni rahatsız bazı söz, konuşma ya da olayların uykunda ki yansımasını göstermektedir. Bir büyüğün olarak sana söylemek isterim ki günlük hayatında bu tür şeyleri değiştiremeyeceğine göre yapacağın en doğru şey onlardan uzak durmaktır. Dikkat edersen bu durum rüyana dahi yansımış, uzaklaşmak istiyorsun istiyorsun ama uzaklaşamıyorsun. İstemediğin, hoşlanmadığın ortamlardan – kişilerden uzaklaşmayı başarmayı mutlaka öğrenmelisin.

Rüyada çirkin birini, çirkin yaratık görmek gizli ve utanç verici duyguları simgeler. Korkularınızın devam ettiği ve sizi son derece rahatsız eden gizli duyguları işaret eder. Bu konuda rüyada yaratık görmek sayfası da ilgini çekebilir.

“Rüyada Çirkin Yaratık Görmek” için 2 yanıt

Rüyam bizim evin olduğu yerde geçiyor. Evimiz şehrin en işlek caddesinin üstünde. Evin önünde bekliyoruz annemle beraber. Sonra annem evimize giriyor ev apartmanın 4. Katında) anam merdivenleri çıkıyor ben de onun arkasından gidiyorum. Asansöre biniyor kapı açık beni bekliyor, ben asansöre tam bindiğimde asansörün sol köşesinden (yeşil diye hatırlıyorum) yeşil bir yaratık çıkıyor, beni korkutuyor, uyandırıyor. Ama yaratık çıktığı anda beyinde ani basınç gibi şeyler oluyor. Bir de ben asansöre bindiğimde annemin hala dışarda olduğunu görüyorum. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyam da çirkin bir yaratığın beni kovaladığını görüyodum bana zarar vericeğini zannederek kaçıyordum daha sonra çirkin yaratığın içine açıp baktığımda çiçekler doluydu daha sonra bana sarılıyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir