Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çiş Yapmak

Rüyada çiş yapmak ne demektir?

Rüyamda tanımadığım bir çok çocuğun rehberi imişim. Çocuklar vapurla gezinti yaparken bir çocuk bana çişinin geldiğini söyledi. Ben de dayanmasını söyledim fakat çocuk üzerine işedi ve indiğimizde ağlayarak beni annesine şikayet etti acaba anlamı ne?

Rüyada çiş yapmak nasıl yorumlanır?

Çiş yapmak, çocuk dilinde işemek anlamındadır. Rüyada çiş yapmak, çiş yaptığını görmek yaşamınızda dikkate almadığınız, önemsemediğiniz kimi duyguların ileride beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkabileceğini ifade eder. Bu konuda oldukça detaylı açıklama işemek rüya analizi sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyin.

“Rüyada Çiş Yapmak” için 8 yanıt

Rüyada annesinin çiş yaptığını görmek
Rüyamda annemin çok çiş yaptığını ve üzerine sıçradığını gördüm, bunun manası nedir?

Rüyada çiş yapmak ne demek
Rüyamda 3 yaşındaki yeğenim uzun uzun çiş yaptı, büyük ve ihtişamlı bir yere, bende sonrasında çişimi yaptım ne demek acaba?

Rüyada üzerine çiş yapılması neye işarettir
Rüyamda abimin çocuğu benim üzerime çiş yaptı, çocuk 5 yaşında, bende ev süpürüyordum, bunun anlamı nedir?

Rüyada kız bebeğin çiş yaptığını gömrmek
Rüyamda bir kız bebeğin altını açıyorum ve yüzüme fışkırtarak çiş yapıyor, etrafımdaki bayanlarla gülüşüyoruz, sonra gülerek yüzümü yıkamaya gidiyorum, anlamı nedir acaba? teşekkürler.

Rüyada çocuğu çişe tutmak
Ben rüyamda bir çocuğu klozete çiş yaptırıyordum. Bu çocuk çok ama çok uzun süre çiş yapıyordu ve etrafa sıçrıyordu. Elime yüzüme falan da sıçrıyordu.
Benim şu an birtakım sorunlarım var ve bu rüyayı gördüğüm gün oruçtum. Benim sorunlarım akrabalarımla ilgili. Ben 13 yaşındayım. Bekarım, öğrenciyim, kız çocuğuyum.

Begüm merhaba,
Rüyada dikkate almadığınız, önemsemediğiniz bazı duyguların ileride beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkabileceğini ifade etmektedir.
Bu rüya belki de sıkıntılarınızı karşınızdakine uygun şekilde anlatmanız gerektiğini, üzüntüleri içinizde biriktirmemek gerektiğini ifade edebilir.

Rüyamda abimin bebeğini görüyorum, kendi bebeği kız olmasına rağmen rüyamdaki bebek erkek idi. Bebekle başka bir şehre gidiyorum. Bebek çok küçük normal bir bebek gibiyken o küçücük bebek birden konuşuyor anlıyor hareketlenmeye başlıyor. Bu bebeğin yapay bir bebek olduğundan iyicene şüphelenmeye başlıyorum ve abimin yanına geliyorum abime durumu anlatıyorum. Bebeği kucağıma alıyorum. Bebek normalden çok güçlü bacağını çimdiklıyorum ağlamıyor ama yapay bir ağzını falan yamultuyor. Bebeği dövmeye başlıyorum konuşuyor ve işemeye başlıyor. Yüzüme vücuduma geliyor ve ağzıma giriyor. Çocuğun çişinin kokusunu hissediyorum çok net. Çocuk maket çok yapay bir şey ne olduğunu anlayamıyoruz. Abime abi bu hastaneye götürebilir doktor bir baksın bu gerçek bir çocuk değil diyorum. Bunları deyince çocuk elde tutulmaz hale geliyor bacaklarından ve vücudundan iyice sıkıyorum çişini yaparken bir poşetin içine koyuyorum ağzını bağlarken uyaniyorum.

Şafak merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatta yeni bir başlangıç arefesinde olduğunu gösterirken aynı zamanda bu durumun sende yarattığı heyecan, endişe, kafa karışıklığını ifade etmekte, çözümü ise bu durumu bir süre ertelemekte bulduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir