Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çit Görmek

Rüyada çit görmek  neye işarettir?

Merhabalar değerli Ruyabul sitesi.Rüyamda Hz.İsayı gördüm. Evimizin çok yakınında boş bir toprak alan vardı. Orayı demirlerle çit gibi çeviriyorduk. Annem de vardı. Sonra birisi bu alan tamamen demirle çevrildikten sonra içine girmemizi ve dua okumamızı söyledi. O zaman alttan su çıkacağını, buranın suyla dolacağını söyledi. Ben orası tamamen demirle çevrilmeden oraya girdim. Alttan su gelmeye başladı, beni su havaya kaldırdı.Bu rüyamın yorumu nedir? Şimdiden teşekkürler.

Rüyada çit görmek  neye yorulur?

Alper merhaba, Rüyada Hz. İsa Peygamberi görmek, gerçek hayatta üzüntünün yerini sevincin alacağının işaretidir. Rüyanın devamında olanlar hep hakkınızda hayırlı gelişmeleri işaret etmektedir. Su hayattır

Rüyada çit görmek engel, engellemeleri ve kısıtlamaları ifade eder. Bu rüya aynız zamanda bazı yanlış anlaşılma/ anlamalardan dolayı ailede yaşanacak bazı ufak can sıkıcı şeyleri ve huzursuzluğu işaret ederken akıllı davranarak ailenin içinde yaşanan bu huzursuzluk yada kavgaya son vermenin mümkün olduğunu veya araya girecek iyi niyetli insanların sözünü dinleyerek küslüğe son verebileceğinizi belirtir. Bazı zamanlarda da kişinin yaşamında uğrayacağı bir iftira yüzünden kendisi yalnız ve mutsuz hissedeceğini, savunmaya geçip, içe kapanacağına yorulur.

Rüyada bir çitten geçmek, çit üzerinden atlamak bir olumsuz durum için elinizden gelen çabayı gösterdiğinizi ifade eder. Çitten geçtiğini görmek alternatif olarak sizin şu anda çok mutlu ve aynı anda huzurlu bir yaşam sürerken sizi çekemeyen birileri yüzünden ya da size zarar vermek için atacakları bir iftira, söyleyecekleri bir söz ya da yapacakları bir şey yüzünden başınızı ağrıyıp rahatsız edileceğini ve her zaman bunlara karşı uyanık olmak gerektiğine yorulur.

Rüyada bir yeri çit ile çevirmek rüyayı gören kişinin çevresinde dost bildiği ancak aslında onu kıskanan, devamlı ona zarar açmak isteyen birileri olduğunu temsil eder, gizliden gizliye onu rahatsız etmeye başlayan bu kişilerin büyük zararı vermek için uygun bir zaman ya da ortam beklediklerini, onlardan zarar görmek, belaya girmemek, aile mutluluğuna zarar getirmemek için işin başında tedbir almak gerektiğini gösterir.

“Rüyada Çit Görmek” için bir yanıt

Rüyada bahçe telline sıkışmış bir yavru köpek görmek ve bu yavru köpeği kurtarmaya çalışmak ne ifade ediyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir