Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada civata görmek

Rüyada civata görmek neye işarettir?

Çok korkunç bir rüya gördüm, inşallah hemen yorumlarsınız çünkü çok etkisinde kaldım. Rüyamda tek başıma ıssız bir yerde harabe bir evdeyim, vakit geceni ilerleyen saatleri. Korku filmlerindeki hayalet evler gibi bir yer. Camları kırık, kapıları sökük, her taraf örümcek ağları kaplı. O evden kendimi dışarı atıyorum ama gideceğim yere ulaşmak için büyük bir nehri aşmam gerekiyormuş. Nehir çok büyük ve derine benziyor çaresiz nehir boyunca yürüyerek bir köprü arıyorum. Sonunda uzaklarda bir köprü görüyorum ve kalan son gücümle köprüye koşuyorum ama köprüye yaklaşınca bununda çökmek üzere olan bir ahşap demir karşımı bir yer olduğunu görüyorum. Parçaların çoğu düşmüş, yerlerden köprüden dökülmüş bir sürü civata görüyorum, köprüyü geçmekten korkuyorum ve hırsımdan ağlıyorum. 21, erkek, bekar, kadın kuaförü.

Rüyada civata görmek yorumu

Sezgin selam, ruh halin ve içinde bulunduğun durum hakkında hiç bilgi vermemişsin. Son zamanlarda seni etkileyen bir korku filmi seyrettin mi veya sana duygusal travma yaşatacak bir olay başından geçti mi? bu bilgiler rüyanın yorumunda gerekli şeyler. Gördüğün rüya genel anlamda hep olumsuz mesajlar içermekte ve gerçek hayatında umutlarını bitiren, yaşama sevincini ve mücadele gücünü düşüren bazı olaylar yaşadığını anlatmaktadır. Rüyanın belkide gizli mesajı köprüden dökülen civatalarda saklı olabilir.

Rüyada civata görmek rüya sahibinin reel yaşamında sorumluluklarına veya işinize sıkı sıkıya sarılmadığı için başının ağrımasına neden olan olaylar yaşadığını temsil eder. Rüyada paslı civata ya da eski civata görmek kişinin önünde korkunç engeller olduğunu belirtir ve bu zorlukların rüya sahibinin hayatında ilerlemesine kendini geliştirmesine mani olduğunu temsil eder. Rüyada bozuk civata görülmesi sizin hedeflerinize ulaşmaktaki başarısızlığının sebebini kendinizde aramanız gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir