Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Civciv Görmek

Rüyada civciv görmek ne manaya gelir?

Merhaba, benim rüyam biraz garip ve nasıl yorumlanır bilmiyorum açıkcası, umarım yorumlayabilirsiniz. Rüyamda tuvalette dışkı yapıyorum ve dışkım birden bir civcive dönüşüyor, korkuyorum ve dokunmuyorum, öldürmek istemiyorum, civciv evin içinde gezinmeye başladı, camı açtım, uçsun gitsin diye ama bir türlü gitmedi, sanki kendini bana sevdirmek ister gibiydi ama üstünde pislik vardı ve dokunmaya çekiniyordum.

Daha sonra elime aldım sevmeye başladım, musluğun altına tuttum ve yıkamaya başladım, suyu sevmediği için avucumda durmak istemedi ve nasıl derler tiz bir sesle ciyakladı diyelim. Sabunladım ve tertemiz olmuştu ve daha sonra uyandım. Çeşitli sitelerde civciv görmenin hayırlı olduğu yazılıyor ama benim rüya takdir ederseniz biraz enteresan, yorumlarsanız çok sevinirim iyi günler diliyorum. 26 yaşında bayanım, bekarım.

Rüyada civciv görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dışkı görmek, para, bolluk anlamlarına gelir. Ne kadar çok görülürse o kadar para anlamına gelir.
Rüyada civciv görmekRüyada civciv görmek bekarlar kuvvetli evlilik arzusunu gösterir, erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olmaya ve çok mutlu olmaya işaret ederken evliler için çocuk sahibi olmak arzusunu yansıtır. Rüyada civcivi elinde görmek habersiz hamileliğe işarettir. Yumurtadan civciv çıkması, bir yumurtadan civciv, ördek yavrusu veya kuş yavrusu çıktığını görmek çok hayırlı bir rüyadır ve yaşamınızda bolluk, bereket, zenginlik, refah olan yeni bir dönemin başladığını temsil eder.

Rüyada civciv sesi duymak gerçek hayatta üzerinizdeki ürkekliği atıp, daha güçlü bir şekilde isteklerinizi karşınızdakine anlatmanız, kendini daha kuvvetli ifade etmeniz gerektiğini temsil eder. Rüyada bir kedinin civcivi yediğini görmek bir kadının rüya sahibinin dileklerine kavuşmasına mani olduğunu ya da kişinin öyle olduğunu düşündüğünü simgeler. Rüyada ölü civciv görmek hayal ettiği evlilik, çocuk sahibi olmak gibi konularda bir hayal kırıklığı simgeler.

Bana göre rüyanız, kısa sürede evlenip, rahata ve mutluluğa kavuşma hayaliniz olduğunu ve bunun gerçekleşeceğini temsil etmektedir.

“Rüyada Civciv Görmek” için 6 yanıt

ben rüyamda buzdolabında iki ayrı kümeste yumurta gördüm ve kümeslerin içinde civcivler daha çıkmamış, yumurtanın içinde ve yumurtanın içinde iki tane civciv var, bir yumurtanın içinde iki tane civciv vardı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyamda erkek arkadaşımın civcive dönüştüğünü gördüm ve sonrada sürekli bir insana bir de civcive dönüşürken civcive dönüşüp kaldı tekrar geri insana dönüşemedi sonra kız kardeşi aldı onu mikro dalga fırına attı ayakları üzerinde ufak ufak zıplamaya başladı bende kız kardeşine bağırdım ne yapıyorsun öldüreceksin dedim kız kardeşide bana sıcakta daha çabuk insana dönüşebileceğini söyledi sonra ben onu dinlemeyip fırından çıkardım ya çok merakta kaldım sizce bu ne anlama geliyordur.teşekkürler iyi günler

Rüyada ezilmiş civcivler görmek
Rüyamda erkek arkadaşım ile beraber anneannemin mutfağında idik. Kucağımda küçük erkek çocuk vardı ve Kucağımda olduğu için çok mutluydum. Çocuk güzel giyinmişti ve içimden ne kadar tatlı olduğunu düşünüyordum.
Mutfağın ortasında kümes vardı. Yerlerde bir sürü civciv vardı ama Civcivlerin çoğu ezilmişti. Ben erkek arkadaşıma bunları gösteriyorum o da o zaman bunları yerine koyalım diyor ve hepsini kümese koyuyor. Yorumunuz için teşekkürler.
Ad: rüya
Yas: 22
Cinsiyet : kız
Medeni durum: bekar
Meslek : öğrenci

Rüyanızda mutfakta olmak, aile sıcaklığı ve manevi yönden beslenmeye ihtiyacınız olduğunu temsil eder. Bu besleyici anneniz veya sevgi görmek istediğiniz diğer kişiler olabilir. Alternatif olarak mutfak bir değişimin, dönüşümün simgesi olabilir. Rüyada kümes görmek genel olarak büyüme, üretme, çoğalmayı ve umudu temsil eder. Üzerinizdeki karamsarlık duygusunu terk edip, olumsuz duygu ve düşüncelerden arınıp, eskimiş düşüncelerden uzaklaşıp hayata olumlu bakarak hayallerinize kavuşabileceğini gösterir. Mutfağın ortasında kümes görmeniz ise hayal ettiğiniz aile sıcaklığı ( büyük ihtimalle kuracağınız yuva ) için karamsarlıktan vazgeçip geleceğe umutla bakmak gerektiğini işaret etmektedir. Rüyada civciv görmek sayfada da yazdığı gibi kuvvetli evlilik arzusunu gösterir, erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olmaya ve çok mutlu olmaya işarettir. Ancak ezilmiş civcivler evlilik, yuva kurma konusunda bazı zorlukları göstermekte, sizin civcivleri yerlerine koymanız bu zorlukları aşma çabalarınızı göstermektedir.

rüyamda amcammin evinde balkonda bir yigin civciv vardi ama ölmüşler ben bunlar yasiyor deyip cikarmaya basladim o civcivler yasiyordu eve dogru koymaya basladim civcivleri ne anlama geliyo cok merak ettim genelde rüyalarim cikar

Rüyamda biz bir yerden yumurta alıyoruz ve bize yeni yumurtadan çıkmış bir civciv hediye ediyorlar. Civcivi eve getiriyoruz ben kesin annesiz yaşayamaz diyorum biraz sonra civciv bir şekilde masanın üstünde ölüyor ezilmiş gibi biraz lütfen tabirini söyleyin. Kaç gündür bir kardeşimin olması için dua ediyorum onunla bir alakası varmıdır aceba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir