Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Çıyan Görmek

Rüyada çıyan ne demektir?

Rüyamda kayınvalıdemın evıne gıdıyorum. Gorumcem ve bır kac kısı daha oturuyor, bende gırdım, evin bazı yerlerinden çıyan cıkmaya basladı, “oldurun” dıyorum oldurmuyorlar “dısarı atın” dıyorum atmıyorlar. Oturuyorum uzerıme gelıyorlar, cogaldılar, her yerden cıkmaya basladılar. Gorumcem elınde zıplatıyor çıyanı, uzerımıze cıkınca atıyor.

Sonra ayagımı soktu bır tanesı ama canım yanmadı, sonra oldurdum onları uyandım. baska bır ruyamda gercekte bahcelı bır evde oturuyorum kapımızda bıraz odun car.ruyamda da evımızın bahcesının her yerı kesılmıs odun dolu esım ve kayınpederım kesıyorlar bır yandan bende bır kucak aldım kapımın onune tasıdım.sonra kutuk parcasını elıme aldım ve hıc zorlanmadan parcaladım parcaladıgım odunu ufaladım ve bugday oldu. beyaz, 22, Kadın, Evli, Ev hanımı, mutsuz

Rüyada çıyan görmek tabiri

Beyaz merhaba, mesajını önce Türkçe’ye çevirmeyi düşündüm, ancak belki anlamını bozarım diye dokunmadım. Mesajından anlayabildiğim kadarıyla rüyada kayın validenin evine gitmişsin, sonra çıyanlar çıkmaya başlamış, bir tanesi ayağını sokmuş. Buraya kadar yazdıklarım / anladıklarım doğru ise bu konuda bilgi aşağıda sıralanmıştır.

Rüyada çıyan görülmesi, böcü, haşere görmek Gerçek yaşamınızdan gizli bir düşmanınız olduğunu temsil eder. Rüyada çıyan öldürmek, çıyan öldürdüğünü görmek bu düşmanınızın size bir zarar vermeyeceğini simgeler. Rüyada çıyan sokması, bir çıyanın bir yerini soktuğunu görmek size ileride düşman olacak biri ile tanışacağınızı simgeler.

İkinci rüyada odunu ufaladın, buğday oldu dışında bir şey anlamadım. Rüyada odun görmek ve rüyada buğday görmek sayfaları size yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir