Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çizgi Film Görmek

Rüyada çizgi film görmek nedir?

Rüyamda bir çizgi film izliyorum, filmdeki ana karakterdeki çocuk elinde siyah bir tavşan tutuyordu, bir de tavşan çocuğun ayağını ısırdı ve hiç bırakmadı. Bu ne demek?

Rüyada çizgi film görmek yorumu

Rüyada gerçek hayatınızı çizgi film olarak görmek hayatı sadece komik ve eğlenceli yanlarıyla algıladığınızı göstermektedir.

Bu rüya ayrıca sıkıntılarınız varsa hayatın stresli gerçeklerinden kurtulma isteğinizi işaret eder. Hatalarınıza gülmeyi de öğrenmeniz gerektiğini anlatır.

Rüyada çizgi film görmek veya çizgi film izlemek rüyayı gören kişinin hayata ciddi bir şekilde bakmadığını gösterir. Rüyada tavşan görmek şans, sihirli güç ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret eder, bu konuda daha ayrıntılı bilgi için lütfen rüyada tavşan görmek  sayfasını ziyaret ediniz.

Rüyada popeye görmek sınırları aştığınızı gösterir. Belkide görüş ve inançlarını başkalarına zorla kabul ettirmeye çalıştığını simgeleyebilir. Popeye olmak, Rüyada popeye olduğunu görmek günlük yaşamınızda yaptığınız tercihlerde belirsizlik yaşadığınızı temsil eder

“Rüyada Çizgi Film Görmek” için 4 yanıt

Sorun bende değil arkadaşımda. Yaşı büyük olmasına rağmen çizgi film izliyor ve çok seviyor. Esrarengiz Kasaba’yı çok izliyor ve onda illuminati gördüğü için rüyasında neredeyse her gece illuminati görüyor. Bir gün arkadaşlarım cin çağırmaya gitti, o da gitmiş. Oraya gittiği zamanda kadın çığlığı duymuş ve odadan kaçmış ama diğerleri duymamış. Ve arkadaşım bütün korku filmlerini izliyor. Ne yapabiliriz?

Violette su altında bende su altındayım Violette ağlıyor Violette hamile kardeşime sarılmak istiyorum kardeşimle beraber yatmak istiyorum Violette doğum yapıyor Violette’ın bebeği var Violette’ın bebeği görmek istiyorum Violette’ın bebeği sevmek istiyorum kardeşimi teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir