Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Çizgi Görmek

Rüyada çizgi görmek neye işarettir?

Rüyamda bir kadın önümde bana yere eğilerek yol çiziyor (yol resmi yapıyor) ve “bu yol senin ölümün olacak” diyor. Bu ne anlama geliyor, ben ölecek miyim?

Rüyada çizgi çizmek yorumu

Sümeyye merhaba, önce bu mesaj bir şaka mı yoksan gerçek düşünceniz mi? karar vermekte zorlandım. Bu devirde hala böyle saçma şeyleri düşünen insanlar olabilir mi? diye düşündüm. Sonra belki yararı olur diye yayınlamaya karar verdim. Sevgili kardeşim, sen Allah’ın verdiği akıl ve zekanı neden hiç kullanmıyorsun? Olur mu böyle bir şey yahu? “Evet öleceksin, bu rüya senin yakında öleceğini gösteriyor” desem inanacak mısın? Lütfen aklını kullan ve saçmalıklara son ver. Ölümü yalnız Allah bilir.

Rüyada çizgi görmek önemli bir rüyadır ve genellikle sınırları temsil eder, kişinin haddini bilmesi ve sınırı aşmaması gerektiğine rivayet edilir. Rüyada çizgi çizmek, birinin çizgi çizdiğini görmek sağlık sorunlarını işaret eder. Düz çizgi hastalıktan kurtulma, iyileşme habercidir. Eğik çizgi, karışık çizgi hastalıktan nasıl kurtulacağı konusunda kararsızlık işaretidir. Rüyada dik çizgi görmek bu rüya size hayatınızın belirli alanlarda daha iyi kontrol için egzersiz yapmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada kalın çizgi görmek hapsedilmiş öfke ve gizli bir saldırganlık temsil eder. Bu sizin sıkıntılarınızı ifade etmek için güvenli bir çıkış aradığınızı gösterir. Rüyada ince çizgi görmek kendini cezalandırma ve kendini suçlama gösterir.

Rüyada çizim görmek yaratıcı ve sanatsal yetenek ifadesidir. Rüyada çizim yapmak, çizim yaptığını görmek içinizdeki gizli kalmış yeteneklerinizi haber verir.

Rüyada şerit görmek, yön, istikamet simgesidir ve şeritler gerçek yaşamınızda doğru insanla hoş bir arkadaşlık yaşayacağınızı gösterir. Rüyada renkli şeritler ile evi dekore etmek, süslemek ciddiyetsizliğe dayalı bir arkadaşlık, ilişki içinde olduğunuzu veya başlayacağınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir