Rüyada Çizik Görmek

Rüyada çizik görmek neye delalet eder?

Rüyada çizik görmekSelamlar, ben rüyamda 3 tane yılan gördüm, 1 tanesi o kadar büyüktü ki anlatamam, bu büyük yılanın yanından geçiyordum sonra geri döndüm ve yılanın yanına gittim, başını taşla ezmeye başladım, yılanın başı koptu ve bacağıma düştü. Bir baktım bacağımda bir sürü çizik var, oturdum çiziği incelemeye başladım “acaba yılan ısırdı mı acaba” diye. Yerde otururken hiç tanımadığım 2 tane erkek  kolumdan tuttular ve beni eve götürdüler, eve giderken ben çok korkuyordum, 2 adım atıyorduk siyah beyaz yılan, sonra orta boylu yılan, biraz daha gidiyoruz yeşilimsi kıvrımlı yılan, böyle kötü bir rüya işte, içimde kötü hisler var, cevabınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Rüyada çizik görmek yorumu

Gül merhaba, hepimizin sık sık yaptığı, hayatta en kötü şeylerden biri bilmediğimiz konuda fikir yürütmek, karar vermek veya yargıda bulunmaktır. Toplum olarak politikayı en iyi biz biliriz kahve köşelerinde sık sık ülkeyi kurtarırız, dini en biz biliriz ve yalan yanlış hurafelere burnumuzu sokarız, futbolu en iyi biz biliriz hiç bir teknik direktörü beğenmeyiz. Sonuç? ortada, ülkenin yarısı işsiz, üçte ikisi açlık sınırında, dünyanın en pahalı petrolünü kullanırız, dünyada en pahalı ekmeği yeriz. Neden biliyor musunuz? Hiç bir şey bilmediğimiz halde her şeyi bildiğimizi sandığımız için. İşi ehline vermez eş, dost, akrabaya veririz, doktora giderken dahi mutlaka birinin tavsiyesini sorarız. Komşumuz “şu veteriner çok iyi adam, bence ona bir görün” dese gidecek çok kişi biliyorum. Bunları neden yazdım? belki bu yazıyı okuyanlara faydam dokunur diye; lütfen kültürünü, eğitimini almadığımız konuda yorum yapmayalım, karşımızdakini yargılayıp, hüküm vermeyelim.

Böyle kötü bir rüya demişsin. Neden kötü olsun, kötü olan sensin. Yüce Allah’ın yaratıp, bizlere emanet ettiği gariban yılan sana ne kötülük etti ki yanından geçtikten sonra geri dönüp başını eziyorsun. Esas başı ezilmesi gereken sensin, unutma gerçek hayatında da sana zararı dokunmayan köpeğe, yılana veya başka bir canlıya zarar verirsen Allah’ın cezasını mutlaka göreceğine inanabilirsin. Rüyaya bu açıdan bakmayı becerebilirsen bu rüyanın aslında kötü bir rüya olmadığını ve iyi bir insan olabilmek için önce içindeki kin, öfke, kötü duygular ve gizli korkulardan kurtulma gerektiğini temsil ettiğini görürsün.

Rüyada çizik görmek görmek çiziğin görüldüğü yer veya nesneyle alakalı yorumlanır ve o şeyin temsil ettiği değerler hakkında bazı gizli korkuların olduğuna yorumlanır. Örneğin bir arabanın çizilmiş olduğunu görmek kendine güven, saygınlık konusunda bazı endişeleri temsil eder çünkü araba saygınlık ve kendine güven sembolüdür. Rüyada bir yerinizin çizildiğini görmek hayal kırıklığı sembolüdür ve çizilmek, tırmalanmak aynı zamanda yeni  bir şeye baştan başlamak veya yeniden denemek konusunda kaygı duyduğunuzu gösterir.

“Rüyada Çizik Görmek” hakkında 3 yorum

  1. Rüyada kedi tarafından tırmalanmak
    Oturduğumuz sitenin giriş kapısı civarında bir bayanın yanına doğru yaklaşırken onun yanındaki kedi benim sağ ayağımı tırmalıyordu. Hatta gerçekten de canımın yandığını hissettim. Kedinin rengi siyah beyaz ala renkli sokak kedileri gibiydi. Ve kedinin üzerinde sanki kıyafette vardı.

    1. Kedi tırmalaması görmek gerçek yaşamınızda bir rakibinizi köşeye sıkıştırdığınızı ancak daha fazla üzerine gitmemek gerektiğini gösterir, bir kedinin sizi ya da başka birini tırmaladığını görmeniz hareket kabiliyeti kalmayan bu kişinin kaba kuvvete başvurup, size zarar vereceğini işaret eder.

  2. Rüyamda bir adam elinde kılıçla elime çizik atmaya başladı yanımdaki dostlarımdan yardım istesemde yardım etmediler sonra o cizikler ameliyat izi gibi kaldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir