Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Çizme Görmek

Rüyada çizme görmek neye işarettir?

Merhaba! Rüyamda bahçede çalışacak mışım, sanırım toprakları düzeltecekmişim. Önce evdeki çizmeyi giyiyorum, sonra aniden ayağımdaki çizmemi hızlı bir şekilde çıkartıp atıyorum, Ayağında çizme görmek, çizme çıkarmak ne demektir yorumlayabilir misiniz?

Rüyada çizme görmek neye yorulur?

Arif merhaba, rüyada bahçede çalışmak veya bahçedeki toprağı düzeltmek rüyayı gören kişinin bakmakla sorumlu olduğu kişilerin yaşam kalitesini artırmak için çaba gösterdiğini temsil eder.

Rüyada çizme görmek, genellikle yaşamın maddesel yönüyle ilgili bilgiler verir. Çizmenin durumu maddi gelişmeleri işaret eder. Rüyada çizme giymek, çizme giydiğini görmek, elinizi attığınız her işte başarılı olacağınızın işaretidir. Rüyada ayağından çizme çıkarmak, güzel, başarılı bir giden bir işi yarıda bıraktığını simgeler.

Rüyada gördüğünüz çizme eski ve yıpranmışsa hastalanacağı ve birtakım sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Başkasının çizme giydiğini görmek, biri sevgilinizi elinizden alacak demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çizme Görmek” için 6 yanıt

rüyamda kayınpederim bana çizme almak istiyor hem kırmızıyı hem siyahı beğeniyorum fakat siyah çizme çok pahalı olduğu için kırmızıyı tercih ediyorum ayağıma sürekli giyip çıkartıyor ve en sonunda alıyorum onu kayınpederime göstermek için merdivenden tırmanıyorum ve alıyoruz

cevabınız için şimdiden tşkr ederim saygılar

Rüyada ayakkabısının yandığını görmek
Rüyamda siyah uzun kendi çizmelerimin yandığını gördüm, ateşi söndürdüm ama giyilecek durumda değildi, Bu ne anlama gelir?

6 cift yesil ayakkabi (yarim bot) goruyorum. hepsi yeni ve onlari kucagima alip simsiki sariliyorum hepsi benim der gibi. 42, Kadın, Evli, Çalışmıyor

Balkan selam,
Rüyanızın iki ana unsuru var. Birincisi yeşil ayakkabı ( yarım bot ) görmeniz ikincisi ise bunların sayısının 6 çift olmasıdır.
Rüyada çizme görmek, genellikle yaşamın maddesel yönüyle alakalı bilgiler verir. Çizmenin durumu maddi gelişmeleri işaret eder. Renginin yeşil olması maddi anlamda hayırlı gelişmelere işarettir.
Saysının altı olması ise işbirliği, denge, huzur, mükemmellik, sıcaklık, sendika, evlilik, aile ve sevgi göstergesidir. Yani aile hayatınızda güzel gelişmelere işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir