Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çizmek

Rüyada şekil çizmek neye çıkar?

Selam, ben çok kötü bir rüya gördüm ve hala etkisindeyim, bana lütfen yardımcı olup rüyamı açıklar mısınız? Rüyamda gece sokaklarda tek başıma dolaşıyorum, sokak karanlık ve kimseler yok. Birden ensemde birilerinin nefesini hissettim, korkuya geri dönüp baktığımda kimsenin olmadığını görüyorum ama daha çok korkuyorum. Çünkü birinin nefesinin sıcaklığını ensemde hissetmiştim. O korkuyla adımlarımı hızlandırdım ve kendimi hemen eve atmak için koşmaya başladım ama hala takip edildiğimi hissediyordum. Sonunda eve girdim, koşmaktan ve korkudan ter içinde kalmıştım. Duşa girdim, duşta bir cam parçası buldum, onunla bileğimi kesip kanımla bir şekil çizdim ama ne çizdiğimi bilmiyorum. Rüyamda daha sonra erkek kuzenim bizim eve geliyor ve beni baygın buluyor, yüzüme su döküp beni uyandırıyor ve “Cevdet neler oluyor? Bu illuminati şeklini neden çizdin, neden kendini yaraladın” derken uyandım. Bunların bir anlamı var mı?

Rüyada çizmek neye yorulur?

Cevdet selam, dikkatle okuduğun zaman senin de göreceğin gibi rüyanın temel unsurları; korku, endişe, kabus gibi negatif şeyler ki bu senin şu anda bir çok olayın etkisiyle korkulu ya da endişeli günler yaşadığını temsil etmektedir. Lütfen ilk önce rüyada takip edilmek sayfasını oku. Rüyada duşa girmek veya duş almak rüyayı gören kişinin gerçek hayatta çevresindeki bir düşmanı, rakibi yada yaşadığı rekabet koşullarının kişiyi büyük bir strese soktuğunu ve rüyayı gören kişinin bundan kurtulmak için güçlü bir istek duyduğunu temsil eder.

Rüyada çizmek temel olarak çizilen şekille alakalı açıklanır. Genel anlamda rüyada bir şey çizdiğini görmek rüyayı gören kişinin sahip olduğu yaratıcı ve sanatsal yeteneklere işaret eder, kişinin bunların farkında olması gerektiğini anlatır. Rüyada bir şeyler çizen birinin görmek içinizdeki gizli kalmış yeteneklerinizi haber verir. Aşağıda belli başlı çizimlerin anlamları listelenmiştir.

Rüyada illuminati işareti görmek veya çizmek illuminatasyon, aydınlanma, garip bir aydınlatma görmek kişinin ilkel yönleri ve basit düşüncelerinin farkında olması gerektiğini işaret eder, bilinçaltının daha az gelişmiş bölgelerini geliştirmek için çaba sarf etmesini belirtir.

Rüyada resim çizmek rüyayı gören kişinin hayatı ve işlerinin yolunda gittiğini gösterir ve o kişinin hayattan memnun olduğuna delalet eder. Fakir birisi bu rüyayı görürse hastalık, zengin birisi görürse ise iyiye yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda çevrenizde dost gibi yaklaşıp size zarar vermek isteyen insanların olduğuna işaret edebilir. Rüyada karikatür çizmek kısa bir sürede çok güzel bir haber almak olarak yorumlanır.  Bu haber sizi çok mutlu edecek ve ünlü bir kişiyle arkadaşlık kuracağınıza işaret edebilir. Rüyada üçgen çizmek beden, zihin ve ruh arasında güzel biri uyum olduğunu işaret eder. Rüyada daire çizdiğini görmek büyük bir sorun karşısında kendinizi bir açmaz içinde gördüğünüzü, çıkış yolu bulamadığınızı işaret eder. Rüyada kare şekli çizmek başladığınız işte kararlılıkla ilerleyip, başarılı olacağınıza işaret eder. Rüyada çarpı işareti çizmek bir sözünüz, davranışınız nedeni ile bir anlaşmazlığa neden olduğunuzu veya yakın zamanda olacağınızı işaret eder. Rüyada beşgen çizdiğini görmek işinizle ilgili vereceğiniz bir kararda iyi sonuç alacağınızı işaret eder. Rüyada dörtgen çizmek kişinin verdiği hatalı bir karar neticesinde bilerek ve isteyerek sıkıntılı bir döneme girdiğine alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir