Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Çoban Köpeği Görmek

Rüyada çoban köpeği neye delalet eder?

Merhaba 17 yaşındayım öğrenciyim. Rüyamda annemle okuduğum okulun bahçesindeydik, bahçedeki siyah beyaz çoban köpeği bize doğru havlıyordu, Bahçeden çıktığımızda köpeğin öldüğünü gördük, annem bana büyük bir poşet verdi ve içindekileri dağıtmamı söyledi, poşetin içinde kuru yemiş ve şeker vardı, onları dağıttım, paketlerin birini de otizm hastası 10 yaşında bir kuzenin var ona verdim. Eve giderken peşime topallayan kötü görünümlü bir adam takıldı, çok hızlı koşuyordu ama. Eve vardığımda kardeşim o adamı kovdu o da gitti. Simdiden tesekkur ediyorum. İyi gunler.

Rüyada çoban köpeği görmek neye yorulur?

Rüyada çoban köpeği görmek, gerçek yaşamda ağırbaşlılık, bağlılık, sadakat temsil eder. Rüyada ölmüş köpek, bir köpeğin öldüğünü, ölü köpek, bir köpeğin ölümünü görmek bir ihanet göstergesidir, bir ihanete uğradığınızı ve etkisinden kurtulamadığını ya da uğrayacağınızı gösterir. Bu rüya aynı zamanda iyi bir arkadaş kaybı ya da iç güdülerinde bir bozulma anlamına gelebilir. Rüyada kuzenini görmek gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine gereksinim duyduğunuzu simgeler. Takip edilmek, Rüyada takip edildiğini görmek başaramayacağınızı düşündüğünüz şeylerden sakındığını ifade eder.

Rüyada çoban köpeği dolaştığını görmek, köpekle dolaşmak, gerçek yaşamınızda bir konuda adım atmaktan korktuğunuzu, size yol gösterecek birilerine gereksinim duyduğunuzu simgeler. Rüyada çoban köpeği eğitmek, çoban köpeği eğittiğini görmek, gerçek yaşamdaki korkularınızla mücadele etmeyi öğrenmek istediğinizi simgeler. Rüyada çoban köpeğini diğer köpeklerin kıskandığını, ona havladıklarını görmek gerçek yaşamınızda sizi kıskananlar olduğunu simgeler.

“Rüyada Çoban Köpeği Görmek” için 3 yanıt

rüyamda bir bayan arkadasıma çoban köpegi havlıyor saldırmaya çalışıyor bana sesleniyor gel diye koşturARAK yanına gidiyorum ve çoban köpeğini sakinleştiriyorum ona korkmaması gerektiğini söylüyorum köpeğin başını okşayıp duruyorum

Rüyada kocaman çoban köpeği görmek
Merhaba dün gece gördüğüm rüyayı yorumlamanız için yolluyorum. Önceden teşekkürler.
Araba kullanıyorum, arka koltuk dolu kişiler var, toprak ve tepe gibi dik yollardayız. Yolun sonunda yemyeşil çimli çok yüce olmayan tepe var, arabadan iniyoruz, kız yeğenimin elinde kocaman çoban köpeği var ve çok agresiv şekilde bahçenin aşağısında fidana bağlanmış beyaz koyuna saldırır.
Sonra bir köy evi var, çok eski, ben oraya giriyorum, yanımda tanıdığım bir kadın var ve diyorum “bura benim çocukluğumun evi”. Oda yarı karanlık ve eskidir, kapı pencere beyaz boyanmış ama boyası kopmuş evin iki tarafında kapısı penceresi var ve hepsi yarı açık, diğer kapıdan çıkıyoruz. Sonra bir yerde oturmuşuz, o kadın bana “hamilesin, oğlun olacak” diyor.

Rüyada araba kullanmanız, kişiliğinizin oturduğunu, hayattan ne beklediğinizi bildiğinizi, kararlarınızı kendiniz verdiğinizi simgelerken rüyadaki çoban köpeği sizi ve ailenizi kötülüklerden koruyan, insanların saygı duyduğu birinin varlığını ifade etmektedir.
Rüyanızdaki köy evi, günlük yaşamınızda bir yorgunluk hissettiğinizi, rüyanızdaki hamilelik haberi ise kısa bir dinlenmenin ardından yaşamınıza renk ve değişiklik getirecek bir değişilik yaşayacağınızı ya da yeni bir projeye imza atacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir