Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çoban Yıldızı Görmek

Rüyada çoban yıldızı görmek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda açık bir gök yüzü vardı. Sayısız yıldızlar gök yüzündeydi, kimi büyük, kimi küçük. Ve uçları sola doğru bakan bir hilal vardı. Derken bu kez uçları sağa doğru bakan bir hilal ve çoban yıldızı aynı anda doğdular. (Tıpkı bayrağımızın sembolündeki gibi ay ve yıldız). Yanımda o sırada ilk okul öğretmenim hanımefendi vardı. Ona bu yeni doğan hilal ve yıldızı göstermek istedim, ancak o bakıncaya kadar doğan hilal ve yıldız kayboldu. Ardından yıldızlarla dolu gökyüzü ve kalan diğer hilale baktım. Yorumlarsanız müteşekkir olurum. Saygılar.

Rüyada çoban yıldızı görmek yorumu

Mahzun merhaba, gördüğün rüya gerçekleşmesini beklediğin bir hayalin olduğunu, tam gerçekleşeceğini düşündüğün anda bunun olmayacağını, mevcut durumun devam edeceğini ifade etmektedir. Rüyanda gördüğün açık gökyüzü içinden gelen sesin sana “kendini aş, ilerle, mutluluğu doya doya yaşa” dediğini ve bunların seninde hakkın olduğunu temsil etmektedir. Rüyada görülen hilal insanın bütün dileklerine kavuşmasına, maddi ve manevi olarak rahata ve huzura kavuşmaya delalet eder. İş yaşamında oluşacak bazı güzel değişikliklerin kazancının artmasına neden olacağını gösterir. Aşk yaşamında da güzel olaylara alamet eder. Rüyada hilal aynı zamanda sevdiğin kişiye olan sevginizin daha da artacağına, başarılı olmaya ya da çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada çoban yıldızı görmek gerçek yaşamdaki derin tutku, istek, arzu, çekicilik ve aşk konularında önemli mesajlar verir. Rüyada çoban yıldızını seyretmek, seyrettiğini görmek gerçek yaşamınızda güzelliğe büyük önem verdiğinizi, moda ve güzel sanatlar ile ilgilendiğinizi, bu konularda büyük mutluluklar yaşayacağınızı simgeler. Rüyada çoban yıldızına uzanmak, tutmak, dokunmak, uzandığını, dokunduğunu, tuttuğunu görmek gerçek yaşamınızda tutku derecesinde arzuladığınız şeye kavuşacağınızı işaret eder. Rüyada Venüs, Zühre, Lucifer, Afrodit, Çolpan, Akşam Yıldızı, Sabah Yıldızı, Tan Yıldızı aynı manaları taşır.

“Rüyada Çoban Yıldızı Görmek” için bir yanıt

Ben eski okulumdaydım, bu yaz naklimi başka liseye aldırmıştım benim rüyam: Naklim tekrardan eski okuluma çıkıyor, ben tabi yurtta kalıyorum (cemaat) İbrahim diye arkadaşım var onunda nakli oraya çıkıyor (o da bu yaz benim nakil olduğum okula nakil oldu) işte yurtta geziyoruz lavabolar banyolar değişen yerlere bakıyoruz, birden okul aklıma geliyor kavga edeceğim çocuklar var, bende inşallah nakilde hata olur diye tekrardan dua ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir