Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çocuğu Ölümden Kurtarmak

Rüyada bir çocuğu ölümden kurtarmak ne demek?

Rüyamda çok garip bir ailenin bir oglu olduğumu gördüm, bir de çok kücük kardesim varmis (aslinda yok gercekte). Sonra kücük bir sebepten dolayi yillardir süregelen bir aile gelenegi olarak disarda gördügümüz bir çocuğu kaciriyoruz, japon ya da cin belki de koreli bir anneannem / babaannem varmis. O çocuğu alip bogazini keserek öldürmeye götürüyoz, ona soruyom “öldürmeyelim olmaz mi” diye, benim için hava hos dercesine “siz bilirsiniz” diyor ve kücük bir yerin kapisini acip içine giriyor ve cikip gidiyor.

Sonra bahceden kapinin önünde çocuğun babasini ve ilerde de annesini görüyorum, onlarla konusup geri gönderiyorum. Sonra kücük kardesim varmis, o geliyor, tam çocuğu yere yatirirken dayanamayip cekip aliyorum. (çocuk bacagima bir sarildi ki o an). O sirada kücük kardesim (gercek hayatta yok). çocuğu öldürmeye çalışıyor. İkna etmeye çalışıyorum, büyükannemle konusucam diyorum.

Rüyada bir çocuğu ölümden kurtardığını görmek yorumu

Rüyada birisini kurtarmak veya birini kurtardığını görmek kurtarılan kişi veya şeye göre yorumlanmakla birlikte genel olarak gerçek hayatta ihmal yada göz ardı edildiğinizi gösterir. Kurtarma yapmanız aslında bu ihmalin ya da gözardı edilmenin ezikliğini üzerinizden atma reaksiyonudur.

“Rüyada Çocuğu Ölümden Kurtarmak” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir