Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çocuğunun Bebekliğini Görmek

Rüyada oğlunun bebekliğini görmek ne demektir?

Merhabalar, rüyamda 22 yaşındaki oğlumun bebekliğini gördüm, çok ağlıyordu büyük bir telaş, korkuyla uyandım merakımı gidermek için size soruyorum, cevaplarsanız memnun olurum, Rüyada oğlunun bebekliğini görmek ne demektir?

Rüyada çocuğunun bebekliğini görmek tabiri

Rüyanız, oğlunuzun masumiyeti konusundaki endişelerinizi simgelemekte, onun aynı çocukluğundaki saf ve masum kalmasını arzu ettiğinizi işaret etmektedir. Bu, “oğlunuz artık saf ve masum değil” anlamına gelmemelidir, sadece aynı bebekliği gibi olmasını istiyorsunuz manasındadır ve bu düşünceniz hatalıdır, oğlunuzun büyüdüğünü kabul etmelisiniz mesajı vermektedir.

Öte yandan rüyada bebek görmek rüya tabiri sayfasında anlatıldığı gibi bir bebeğin ağlaması ise rüyayı gören kişinin hayatta halen başarmak isteyip de başaramadığı bazı amaçları olduğunu ve günlük hayatta kimi islerini aksattığını yani biraz tembellik ettiğini gösterir.

“Rüyada Çocuğunun Bebekliğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda şu an 17 yaşındaki oğlumu bebek olarak gördüm. ayrı zamanlarda 2 defa aynı rüyayı gördüm. her iki rüyamda da çok güzel bir bebek olarak görüyorum. yorumlarınız için teşekkürler.

Melek merhaba,
Aynı rüyayı birden çok görmek, o rüyanın önemli bir mesaj verdiğini gösterir.
Rüyanız gerçek hayatta oğlunuz ile alakalı sorunlara daha objektif bakmanız, sorumluluklarınıza gereken önemi vermeniz, zamanın değerini bilmeniz gerektiğini temsil etmektedir.

Ruyamda ayri kaldigim 2 bucuk yasindaki kizimi bebek olarak kucagimda gordum dun gecede berat gecesiydi.agzina emzik koydum ve annem babam ile birlikte bi arabada bir yere seyahat ediyorduk yatmadan once kizima kavusmayi diledim rabbimden gecede boyle ruya gordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir