Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Çocuğunun Fare Yediğini Görmek

Rüyada çocuğunun fare yemesi ne demektir?

Merhaba, dün akşam rüyamda küçük oğlumun odasında olduğumuzu gördüm. Elimde bir kutu vardı açtım, içinde ölü bazıları parçalanmış koyu renkli fareler vardı. Oğlum bir farenin kuyruğunu alıp kemirmeye başladı bende hastalanır diye korkarak engel olmaya çalıştım. Bu ne anlama gelir? tinklebell tarafından 23.04.2013 / 07:37 tarihinde gönderilmiş

Rüyada çocuğunun fare yediğini görmek yorumu

Merhaba, rüyanızda birden fazla unsur var; oğlunu görmek, ölü fareler görmek ve en önemlisi çocuğunun fare yediğini görmek olup açıklamaları aşağıdadır. Erkek evlat, oğlunu görmek servet, zenginlik manası taşır.

Rüyada fare ölüsü görmek, ölmüş fare, ölü fare, bir farenin öldüğünü görmek insanın iç dünyasını, vicdan muhasebesini simgeler, yaptığınız bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğiniz anlamındadır. Rüyada fare yemek, fare yediğini görmek rakiplerinizi atlatmak, onlarla mücadele edebilmek için daha fazla gayret sarf etmeniz, daha çok çalışmanız gerektiğini belirtir. Rüyada fareyi yiyen çocuğunuz olduğu için bunu ona göre yorumlamanız gereklidir. Rüyanın unsurları: oğlunu görmek, ölü fareler, fare yediğini görmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çocuğunun Fare Yediğini Görmek” için 3 yanıt

rüyamda tanımadığım bir erkeğin farenin başını ısırarak yediğini gördüm. bana da yedirmek istediler ama yemedim sonra zorlamadılar her yerde fare vardı benim peşimden gelmeye başladılar kaçıyordum en son rüyamda dua okumaya başladım ve yaklaşamadılar gittiler ne anlama geliyor

Rüyada fare yutan birini görmek neye delalet eder
Sayın yorumcu, rüyamda tanımadığım bir kadın gri bir fareyi tutup ağzına aldı yuttu ama ağzına alırken farenin kuyruğu ağzında gördüm. Bu ne anlama geliyor

Bu cevabı birazda sırada bekleyen tüm dostlarımız için yazıyorum. Yaptığım araştırmalara göre rüyada fare yemek, fare yediğini görmek, fare yiyen birini görmek hem ülkemizde, hem dünyada gittikçe yaygınlaşan bir rüyadır.
Ben bunun vahşi kapitalizmin yükselmesi, paranın tüm insani değerlerin üzerine çıkması, maddi çıkar çatışmalarının artması, günün acımasız rekabet ve ekonomik sorunlar nedeniyle gerçekleştiğine inanıyorum.
Rüyanız, çevrenizde gözlerini hırs kaplamış, çok kötü kalpli, maddi çıkarları için pek çok kötülük yapabilecek bir kadın olduğunu ve ondan uzak durmanız gerektiğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir