Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çocuk Bakıcısı Görmek

Rüyada çocuk bakıcısı görmek ne demektir?

Bizim bina 4 katlı, 1 katta annem ve babam, diğer katlarda ben oturuyorum. Rüyamda annemin eve aşağı kata iniyorum, çocuklarım ve çocuk bakıcısı da annemde, derken bakıcının çığlık sesini duyuyorum. Tuvalete doğru gittiğimde  tuvalet taşı yerine orada iki tuvalet genişliğinde bir kuyu, kuyunun ağzına kadar dupduru su, dibinden epeyce rengarenk koca japon balıkları görüyorum.

Korkulu bir şekilde salona doğru ilerlerken balıklar havada uçmaya başlıyor, mutfaktan bir kova alarak kuyunun içinden epeyce balık alıp akvaryumun içine atıyorum ama ne var ki akvaryumun içindeki su bulanmaya başlıyor, tedirgin bir şekilde oda kapılarının dibinde tavana doğru anne balıklar yumurtaları taşıyor. 30, Erkek, Boşanmış, Çalışıyor, mutsuz ve karamsar.

Rüyada çocuk bakısı görmek yorumu

Selami selam, Bu inanılmaz güzel ve anlamlı rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim.

Gördüğün rüya gerçek hayatında daha uyumlu davranmayı başarıp, hayatının ahengi yoluna koyduğunda inanılmaz güzellikler ve berekete kavuşacağını, üzerindeki yüklerden kurtulup huzur ve feraha kavuşacağını temsil etmektedir.

Rüyada çocuk bakıcısı görmek içinizde var olan çocuk karakterini temsil eder ve bakıma ihtiyacınız olduğunu gösterir. Rüyadaki bakıcı insan aynı zamanda rüya sahibinin yaşamını tanımlayan dinamikleri temsil eder, onun hayat yolunu belirlerken ve kaderini çizerken kendine avantaj sağlayacak bazı kararları alırken objektif olması, içindeki çocuğu bir kenara bırakıp hayatı daha fazla ciddiye alması, duygu ve mantığını dengeleyerek en isabetli karar vermesi gerektiğine yorumlanır, bakınız rüyada bakıcı görmek sayfası.

Rüyada çocuk bakıcı aramak hayatınızda aldığınız bazı kararları artık uygulama zamanının geliğini işaret eder, yaşamın belirleyici önemli noktalarına artık daha fazla dikkat etmek gerektiğini gösterir, bundan sonra yaşamını kendinizin yönlendirmeniz gereğini yeniden hatırlatır. Rüyada aradığınız bakıcıyı bulursanız kararları uygulama geçtiğinizi, kendi yaşamını kendin yönetmeye başladığını ifade ederken bakıcıyı bulamazsanız tersine rivayet edilir ve bazı sebeplerle bunları uygulamaya başlamadığınızı ve yaşamınızı hala birilerinin kontrol ettiğini, sizi yönettiğini ya da yönlendirdiğini gösterir.

Rüyada çocuk bakıcısı olmak, içinizdeki çocuksu duyguların masumiyetini işaret eder. Rüyada çocuk baktığını görmek aynı zamanda sizin düşünmeden yaptığınız bir konuşma veya iyi hesap yapmadan yaptığınız bir hareket yada plansız atılan bir adım yüzünden başınızın ağrıyacağına tabir edilir.

“Rüyada Çocuk Bakıcısı Görmek” için 2 yanıt

Teşekkür ederim, zaten maddi sıkıntılarım var inşallah durumlarım sizlerin dualarıylada düzelir yorumunuz için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir