Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çocuk Bezi Görmek

Rüyada çocuk bezi görmek neye delalet eder?

Rüyada çocuk bezi görmekMerhaba, rüyamda bir avukatın yanına işe girmişim, avukat değilim ama avukatım demişim işe girerken. Neyse avukat önce bayandı, sonra erkek oldu, onun da küçücük 7-8 aylık çocuğu var, onu büroya getiriyor, sürekli ona bakıyorum, annesi bırakıp gitmiş.

Altını doldurmuştu ama nasıl onu temizledim ve banyoya soktum “ancak banyo temizler” dedim o kadar kirletmişti altını bebek erkekti. Fakat avukatın getirdiği çocuk bezleri çok küçüktü, acaba bulabilir miyim diye sağa sola baktım uygun bez yoktu, çocuk bezi yoktu, avuta “bebeğe çocuk bezi almamız gerekli” dedim. Sonrasını hatırlamıyorum.

Bende evliyim 3 çocuğum var, 13-7-2.5 yaşlarında yorumlarsanız sevinirim…ayrıca çalışıyorum.

Rüyada çocuk bezi görmek yorumu

Merhaba, Rüyanızda bir çok olay var; işi girmek, yalan söylemek, bebek altını temizlemek ve çocuk bezi aramak.

Rüyada işe başlamanız yaşamınızda olumlu gelişmeler olacağını gösterirken yalan söylemiş olmanız gerçek hayatınızda düşünmeden yaptığınız işler yüzünden hem kendinize hem de etrafınızdakilere zarar vereceksiniz demektir. Bebeği yıkamanız üzerinizdeki kimi ağırlıkları atma düşünceniz olduğunu gösterirken çocuk bezi görmek geçmişe özleminizi simgelemektedir.

Çocuk bezi görmek hakkında ilave bilgiler:

Rüyada Molfix, Dynamic Baby, Prima, Molfix, Huggies, Nurturia, Canbebe, Evy baby, Babystar, Baby Jem, Bello gibi markalı bir çocuk bezi aldığını, kullandığını görmek geçmişte yaşayamadığınız kimi güzelliklerin halen özlemini taşıdığınızı simgeler.

Rüyada kirli, kirlenmiş çocuk bezi görmek gerçek yaşamınızda size utanç veren bir şeyi aklınızdan çıkaramadığınızı simgeler.

“Rüyada Çocuk Bezi Görmek” için 6 yanıt

Rüyanız, geçmişte yaşayamadığınız bazı güzelliklerin halen özlemini taşıdığınızı simgelemektedir.

Rüyamda bir arkadaşım oğlunun altının bezini değiştiriyor bana da “bak altına böyle bal sür beze ve öyle çocuğun altını değiştir” diyor ne demek? bebek erkekti, güzel gürbüz, gerçek hayatta oğlu 7-8 yaşında aslında bezlenmez çocuğu ne demek?

Aysel merhaba. Rüyada bebek görmek, bebek bezi görmek gibi kavramların anlamı sitemizde yayınlanmaktadır, araştırarak inceleyebilirsiniz.
Rüyanın derin mesajını öğrenmek istiyorsanız daha fazla bilgi vermeniz gerekmektedir. Evli misiniz, bebeğiniz var mı? ya da bebek bekliyor musunuz? Rüyanın mesajı sizedir ve sizin durumunuza göre bir anlam taşımaktadır.

Tahminim doğru çıktı. Bu sayfada ( Rüyada Çocuk bezi görmek rüya tabiri sayfası ) yazdığı gibi rüyanız geçmişe olan özleminizi simgelemektedir.

Geçmişi özlemek her sağlıklı beynin yapması gereken doğal bir olaydır ve özellikle çocuklarımızın bebeklik dönemleri çok daha farklı, özeldir. Sizin içinde bu geçerlidir ve başka bir mesajı yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir