Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çocuk Çığlığı Duymak

Rüyada çığlık sesi duyulması neye işaret eder?

Rüyamda kardeşlerimle birlikte bir odadayım. Yan odada bir çocuğun çığlık sesi duyuyorum ve duyduğum kişi kuzenim. Sonra kendime diyorum ki “şeytan ya da 3 harfli ne ise birazdan buraya gelecek” diyorum. Sonra hızlı bir şekilde ayetel kürsi ve diğer duaları okumaya başlıyorum ve kapı açılıp geliyor. Karşıma geliyor ama ben hala dua okumaya devam ediyorum.

Karşımdaki kişi annem fakat konuşan kişi annemin vücudunu kullanan başka bir şey, bana diyor ki “senin kolunu bükemem, kıvıramam ama sürükleyebilirim”. Kolumdan tutup sürüklüyor ama ben duaya devam ettiğim için beni bırakıp yan oda ya gidiyor. Yan odada kundakta bir çocuğu alıp evden kaçmaya çalışırken önüne geçip yolunu kapatıyorum. Duaya devam ediyorum, sırtına yumrukla vuruyorum çocuğu bıraksın diye. Sonra annem kendisi konuşuyor “yan odaya git çabuk, kardeşlerine bir şey yapacak diyor”. o ara uyanmışım. Yorumlarınızı merakla bekliyorum, teşekkürler şimdiden.

Kimden: semra
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: sakin , mutlu
Anahtar kelimeler: başka canlılar , kundakta bebek , anne , kardeşleri korumak

Rüyada çocuk çığlığı duymak yorumu

Semra selam, gördüğün rüya hayatınızda bazı dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade ederken, bunları düzelmek, yoluna sokmak için doğru olmayan, haksız, kötü yolları veya metotları denemenin sana faydadan çok zarar getireceğini bilmen gerektiğini işaret etmektedir.

Bu sayfalar ilgini çekebilir; çığlık sesi, şeytan görmek, ayetel kürsi açıklaması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir