Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Çocuk Elbisesi Görmek

Rüyada çocuk elbisesi neye delalet eder?

Rüyada çocuk elbisesi görmekRüyamda düğün günümü gördüm, düğünde beyazımsı yakaları pembemsi çocuk elbisesi giymişim. Düğün yerine gidiyorum, o gün benim düğünüm varmış ama gelinlik yok ve çok az kişi var düğün yerinde. Hemen oradan koşarak gelinlik satılan yere gidiyorum, sade kabarık olmayan bir gelinlik giyiyorum. ( sade kabarık olmayanı da fiyatı ucuzdur diye giydim). Fiyatı ne kadar diye soruyorum “40 bin” diyor ve ben başlıyorum hüngür hüngür ağlamaya.

Düğün ertelensin istiyorum, pastam yapılmış, düğün salonunun ücreti ödenmiş ama gelen çok az. ( yarım saat önce gördüm. düğünüme 4 ay var ve şuan gelinlik arayışındayım. gelinlik almayacagız. hangi arkadaşın gelinliği uyarsa onu giyeceğim. durum sıkışık o Yüzden) 29, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada çocuk elbisesi görmek yorumu

Değerli kardeşim görmüş olduğun rüya kesinlikle rüya çeşitleri sayfasında anlatıldığı gibi birinci tür bir rüyadır yani insanın gerçek hayatında kafasını taktığı bir konunun (düğün, gelinlik) uykudaki yansımasıdır. Günümüzün ağır ekonomik ve sosyal şartlarında bunları kafaya takmamak ta imkansızdır. Bir büyüğün olarak söylemeliyim ki Allah gerçekten evlenenin ve ev alanın yardımcısı oluyor (tecrübeyle sabit) siz yeter ki canı gönülden isteyin. Ben rüyaya adını vermesi sebebiyle sadece çocuk elbisesi açıklamasını yapacağım.

Rüyada çocuk elbisesi görmek rüya sahibinin daha önceki senelerdeki davranışlarınızı, hayat görüşünüzü sorguladığınızı ve sahip olduğunuz gelişmeyi fark ettiğinizi yansıtır, eski alışkanlıklara, yani acemilik günlerine bir göz atın ve yaşamınızdaki gelişimi görün manası taşır. Çocuk elbisesi giydiğini görmek ise rüya sahibinin bu gelişimin farkında olduğunu ve yaşama daha objektif bakmayı öğrendiği gösterir.

“Rüyada Çocuk Elbisesi Görmek” için bir yanıt

Selamin aleyküm, benim bir sorum var, eşim rüyasında benim halamin vefat etmiş eşini görmüş, biz ailecek evimizde otururken rüyada halamin eşi yani eniştem de bizimle beraber oturuyormuş, yüzü simsiyah bir şekilde gözleri parildiyormus, biz ailecek onunla konusuyormusuz ama eşim bakamıyormus yüzü ne çok korkunç geliyormuş yüzü. Bizim odamizda da çocuğumuz yatiyormus, birden ağlama sesi gelmiş, eşim odaya gitmek istiyormuş ama koridorun ışığı yanmiyormus, koridor zifiri karanlikmis, evdeki isildaklarda çalışıyormuş, esim anneme seslenip cocuga bakmasini istemis. Sizce bu ruyada ne anlatılıyor? cevap bekliyorum sizden çok teşekkürler simdiden. Not:evliyim yaşım 21 bayanım 11 aylık çocuğum var ev hanımıyim rüyadan uyandığımda kendimi korkmuş halde buldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir