Rüyada Çocuk Gezdirdiğini Görmek

Rüyada çocuk gezdirmek ne demek?

Merhaba, ben evli ve özel bir sektörde mühendis olarak çalışan birisiyim. Rüyamda elimden tutmuş, sarı saçlı, erkek bir çocuk 3-5 yaşlarında onu gezdiriyorum ama garip olan saçlarıma baktığımda saçlarım ağarmaya başlamış, tam olarak bütün saçlarım beyaz değil ama bir kısmı beyazlamış normalde saçlarım beyaz değildir. Bu şekilde çocukla gezerken uyandım. Bunu yorumlar iseniz çok sevinirim, teşekkür ederim.

Ana unsurlar : çocuk gezdirmek, sarı saçlı, sarışın çocuk, erkek çocuk, ağarmış saç, saçının ağardığını görmek, saçlarının beyazlamış olduğunu görmek.

Rüyada çocuk gezdirdiğini görmek yorumu

Rüyada masum yüzlü çocuk görmek çocuksu saflığa, narinliğe ve çocuksu yaramazlığa işaret eder, hayatı biraz daha ciddiye almanız gerektiğini anlatır, bakınız rüyada çocuk görmek sayfası. Çocuk gezdirmek ise rüyayı gören kişinin vaktini daha iyi değerlendirmenin yollarını bulması, belki de kendine ve sevdiklerine biraz daha fazla ayırması gerektiğine işaret eder. Rüyasında saçını ağarmış olarak görmek; gençler için uzun bir ömür ve güç anlamına gelir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir