Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çocuk Gezdirdiğini Görmek

Rüyada çocuk gezdirmek ne demek?

Merhaba, ben evli ve özel bir sektörde mühendis olarak çalışan birisiyim. Rüyamda elimden tutmuş, sarı saçlı, erkek bir çocuk 3-5 yaşlarında onu gezdiriyorum ama garip olan saçlarıma baktığımda saçlarım ağarmaya başlamış, tam olarak bütün saçlarım beyaz değil ama bir kısmı beyazlamış normalde saçlarım beyaz değildir. Bu şekilde çocukla gezerken uyandım. Bunu yorumlar iseniz çok sevinirim, teşekkür ederim.

Ana unsurlar : çocuk gezdirmek, sarı saçlı, sarışın çocuk, erkek çocuk, ağarmış saç, saçının ağardığını görmek, saçlarının beyazlamış olduğunu görmek.

Rüyada çocuk gezdirdiğini görmek yorumu

Rüyada masum yüzlü çocuk görmek çocuksu saflığa, narinliğe ve çocuksu yaramazlığa işaret eder, hayatı biraz daha ciddiye almanız gerektiğini anlatır, bakınız rüyada çocuk görmek sayfası. Çocuk gezdirmek ise rüyayı gören kişinin vaktini daha iyi değerlendirmenin yollarını bulması, belki de kendine ve sevdiklerine biraz daha fazla ayırması gerektiğine işaret eder. Rüyasında saçını ağarmış olarak görmek; gençler için uzun bir ömür ve güç anlamına gelir.

“Rüyada Çocuk Gezdirdiğini Görmek” için 2 yanıt

Bir şeyler oldu rüyanın başında ama oraları hatırlamıyorum. Masada 4-5 kişi vardı belki daha fazla, ben koltukta uzanmışım masayı koltuğa yaklaştırmış yemek yiyorlar, yanımda da 2-3 yaşlarında çok tatlı bir kız vardı, ona bakarak ‘bak görüyor musun pabucun dama atıldı’ diyorum. Küçük kızda bana ‘olsun beni teyzem her türlü sever’ diyordu bende cevap olarak ‘severim tabii sen benim bir tanemsin’ diyordum. Sonra yanıma yaklaşıp yanağıma öpücük kondurdu ve bende ohh yaptım. Kendi bilgilerim;18 yaşında bekar ve öğrenci, rüyada çok mutluyduk.

Rüyamda sevdiğim kızla birlikte başka bir kız çocuğunu elinden tutup beraber gezdiriyorduk, havaya kaldırıyorduk, bu ne anlama geliyor? şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir