Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Çocuk Görmek

Rüyada çocuk görmek neyi işaret eder?

Gerçek hayatta çocuk, çocuklar kişinin hayatına anlam katan, onu güzelleştiren en değerli varlıklardır. Rüyada çocuk görmek, çocuk görmüş olmanız, umut, özlem, masumiyet, saflık, mücadele, geçmiş yaşam, kısmet anlamlarını simgeler. Rüyada çocuklar hala büyümediğini, geçmiş çocukluk yaşamına özlemleri ifade eder. Aynı zamanda çocuksu duyguları bastırmak anlamına gelir.

Kavga eden çocuklar, savaşan çocuklar görmek ahlak ve karakter anlayışınızın çatışma içinde olduğu anlamına gelir. Rüyada kendi çocuğunu görmek odaklanamama ve ilgi ile ilgili bir takım sorunları ifade eder. Rüyada  güzel çocuk görmek, zenginliğin ve mutluluğun simgesidir. Rüyada  hasta çocuk görmek, kendi çocuğunuzun çok sağlıklı olacağı anlamına gelir.

Rüyada kız çocuk görmek neye delalettir?

Rüyanızda kız çocuk görmüş olmanız şu anda gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar çekmekte olduğunuzu ancak sabır ve gayretlerinizle bunlardan kurtulacağınızı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler. Kız çocuğu sevmek zarif kişiliğinizle çevrenizin beğenisi kazandığınıza işarettir. Kız çocuk doğurmak kısmet, bereket, bolluk işareti olup rüyada bir kız doğurduğunu gören kimse, sevinçli haber alır, sıkıntıda ise feraha erer şeklinde yorumlanır. Kız çocuk gezdirmek aileden yakın akrabalardan birinin hayırlı, güzel bir haber alır. Hamile kadın rüyada bir kız çocuk doğurduğunu görse o kadın erkek bebekle müjdelenir. Erkek doğurduğunu görürse kız çocuğu ile müjdelenir.

Rüyada erkek çocuk görmek neye işarettir?

Rüyada erkek çocuk görmeniz güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işaret olup oğlan çocuk, aynı zamanda bol kazanç müjdesi, müjdeye delalettir. Erkek çocuk sevmek çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu ve çevrenizde saygı göreceğinize yorulur. Erkek çocuk doğurmak bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgelerken aynı zamanda rüyada bir oğlan doğurduğunu gören kimse, sevinir, hasta ise şifaya kavuşur olarak tabir edilir. Erkek çocuk gezdirmek, rüyada küçük bir oğlan çocuğunu sırtına alarak veya elinden tutarak gezdirdiğini gören kimse, uzaktaki bir yakınının iyi haberini alır.

Hamile kadın rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu görse, o kadın kızla müjdelenir. Kız doğurduğunu görürse oğlan çocuğu ile müjdelenir. Rüyada buluğ çağına gelmiş erkek çocuğu görmek izzet ve kuvvete işarettir. Kuran okumayı bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir çocuğu olduğunu görmesi, günahından tövbe etmesine işaret eder. Bazı tabirciler rüyada evlenmeden küçük bir erkek çocuğu olduğunu gören kimsenin dünyada erişeceği ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve izzete delalettir derler. Küçük çocuklar küçük sevinçlere işarettir. Kucağında bağırıp çağıran bir çocuğun bulunduğunu görmek musiki konusunda yetenekli olduğuna işarettir.

Rüyada çocuk hakkında diğer yorumlar

Rüyada çocuk kaybetmek ne demektir?
Rüyada çocuğunu kaybettiğini görmek, Çocuğunuzu kaybettiğinizi görmeniz, gerçek hayatta karşınızdaki kimi engel ve sorunları aşmak için kişisel çabalarınızın yetersiz kaldığını ifade eder.

Rüyada çocuk bulmak neye delalet eder?
Rüyada bir çocuk bulursanız bunun manası, hayatınızı güzelleştirmek için kendinize biraz daha fazla zaman ayırın, güzel konular bulun, yaşamın acımasız gerçeklerinden bir süre uzaklaşın ve çocukluğunuzun stressiz, güzel anlarını yeniden yaşamaya çalışın mesajı verir. Bu rüya yanı zamanda gerçek hayatınızda aşırı yüklenmiş olduğunuzu da gösterebilir.

Rüyada aç çocuk görmek manası nedir?
Rüyada karnı acıkmış çocuk görmenin manası sizin kimi konularda açlığınızı gösterir. Bu açlığın manevi yönde olma olasılığı yüksektir, sevgi eksikliği, ilgi ya da şefkat eksiliği de olabilir. Rüyanızda karnı acıkmış bir çocuğu doyurmak ise yaşamınızda açlığını duyduğunuz konunun bilincinde olduğunuzu ve bu açlığınızı gidermek için çaba sarf ettiğinizi gösterir.

Rüyada öksüz çocuk görmek neyi ifade eder?
Rüyada kimsesiz çocuk görmek, yetim çocuk, öksüz çocuk görmeniz aslında sizin yalnızlığınızı temsil etmektedir ve terk edilme ya da reddedilme korkularınız olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda kendi kendine yetmeyi öğrenmek gerektiğine de yorumlanır

Rüyada çocuk bezi görmek Çocuk bezleri rüyada geçmişe özleminizi simgeler. Rüyada Molfix, Dynamic Baby, Prima, Molfix, Huggies, Nurturia, Canbebe, Evy baby, Babystar, Baby Jem, Bello gibi markalı bir çocuk bezi aldığını, kullandığını görmek geçmişte yaşayamadığınız kimi güzelliklerin halen özlemini taşıdığınızı simgeler. Rüyada kirli, kirlenmiş çocuk bezi görmek gerçek yaşamınızda size utanç veren bir şeyi aklınızdan çıkaramadığınızı simgeler.

“Rüyada Çocuk Görmek” için 6 yanıt

2 gundu ölü anemi goruyorum elinde 3 cocukla goruyorum ikiz.anem 3 den birini seciyorum yalnizca erkek cocuk seciyor ben aneme diyorumki anne niye kizi goturmiyorsunn.bana diyorki erkek yaksidir.buna cevab vererdizde ben azerbaycandan yaziyorum tesekkurler

Selamün aleyküm. Dün rüyamda sünnet olmuş erkek cocugunu yıkarken gördüm. son yıkamada su bulma problemi yaşadım. o anda birisi bana yıkadıkdan sonra etek giydirmemi tavsiye etdi. rüyanın öncesini hatırlamıyorum. 6 yıl önce rüyamda HZ MUHAMMED s.s. i gördüm. Hasan, Hüseyin ve ben aynı yaşlarda cocuklardık. Hep birlikde bir akar su kenarında durmuşduk. ama ne konuşdugumuzu hatırlamıyorum. yorumunuzu bekliyorum.

Merhaba,

Bu tür kıymetli rüyaları gönderirken hakkınızda detaylı bilgi vermelisiniz. Detaylı bilgi vermezseniz sitedeki bilgilerle kendi yorumunuzu yapmalısınız.

rüyamda ölmüs babamı kucagında mavi gözlü sarısın bir cocugu severken gördüm, gercek hayatta oglumun cocugu olmuyor ve ben onu rüyamda torunum olarak gördüm, cevabınızı beklıyorum simdiden tesekkürler

Esra merhaba,

Rüyada ölen babayı görmek, babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken bu kıymetli değerlerin farkında olmanız ve ona göre davranmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada rahmetli babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini saplayan latif ve değerli bir rüyadır.

Rüyada sevgili babanızın kucağında gördüğünüz mavi gözlü çocuk ise çevrenizle ilişkileriniz, yaptıklarınız, söyledikleriniz hakkında dikkatli olmanız gerektiğini simgeler.

Rüyamda sürekli 6 7 ila 10 yaşlar arasında kız erkek karışık küçük çocuklar görüyorum her rüyamda mutlaka görüyorum neye işaret ediyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir