Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çocuk Kaçırdığını Görmek

Rüyada çocuk kaçırdığını görmek neye çıkar?

Ben cezaevi personeliyim cezaevinde idare memuru Eyüp bey var velhasıl önce bir yerdeyiz çocuk falan var, çocuk bizim benim sanırım sonra kaçırıyoruz, evin önünden geçerken 2500 tl para diyor adam, akabinde Babam yuh diyor bende bende 1040 tl var zaten o şeyden dolayı falan diyorum, sonra adamlar geliyor alıyor geri çocuğu ve annesini şimdiden sonra bu olaylar babamın eski görev yaptığı beldede geçiyor. Babam kayıp, annem arabada, araba benim şahin, pencereler açık neyse ben bir yerlere gidip geliyorum sonra telefon ile babamla konuşuyorum, babam “bütün işi ben yaptım” diyor, geliyorum babam yok, tüm pencere açık “babam burada idi anlaşılan” diyorum “annen arabada yok sigara içmedi” diyor.

Daha sonra bir yere gidiyoruz, benim ilk okul arkadaşım ama tanıyamıyorum “annem şu nasıl bu nasıl aslında şu olur da diğer gelin ile cüsse aynı olsun diyorum” diyor, bende ikisi de “iyi ama 1 sene sonra bak şunlara, şimdi değil” diyorum, sonra akrabaya geçip kafamı kurulayıp pike yastık alıp dışarıda bulunan koltuğa uzanıyorum. Ondan sonra diyorum ki “aslında bizim mahallenin yolunu demir kapı koyup geceleri mahalleye araba ile kimse girmesin, arabalı hırsızlık olmasın” diyorum, konuştuğum kişi “getirisi ve götürüsü var” diyor, böyle konuşma az bir devam ediyor. Sonra geri usanma durumu aklıma geliyor “hep bunu arabanın arkasına koyayım” diyorum “unutuyorum, ya nöbette uyurum işte bununla” diyorum, sonra memur arkadaşlar ile sanki evde yemek yiyoruz ama “diğerlerini değiştirelim” diyor amir.

Kalan yemek az kalmış “neyse idare edilirsiniz” diyoruz, mutfaktan kendimize çorba alıyoruz, nöbet yerlerine gidiyoruz, o annemin ilk gösterdiği yer onları değiştirmiyoruz “memur değil bayan yemek yemiştir” diyorum, neyse nöbet yerine gidince Eyüp bey orada bizim cezaevi bölümü arkadaşa “git” diyorum, giden arkadaş bizim meslekten istifa edip başka bir kurumda memur olan devrem Eyüp “geldiniz mi” diyorum “geldik uyumayacağım” diyorum, enseme vuruyor “yalan mı söylüyorum” diyorum. Neyse bir hükümlü macerasını anlatıyorum, çorba içiyorum, sonra diş kırılıyor mu dökülüyor mu belli değil. O ara kamyonlar çıkmaya başlıyor neyse 3 diş yerde alıyorum yerden, biri kırık biri dolgulu diş, diğeri dökülme kırıklar ve düşmeler üstten de alttan da sanırım aynaya bakıyorum. Bakıyorum dişlerin gittiği belli “neyse randevu var Allah’tan yaptırırız” diyorum ve uyanıyorum. Rüyamda gördüklerim hatırımda kaldığınca tüm detayları anlatmadım ama yine de detaylı bir anlatım oldu teşekkürler şimdiden.

Rüyada çocuk kaçırmak tabiri

Burak merhaba, bir rüyanın değerli olup olmadığını rüyada geçen olayların birbiri ile alaka derecesi belirler. Olaylar ne kadar birbiri ile ilgiliyse o rüyanın mesajı güçlüdür şeklinde yorumlanır. Dikkatle rüyanı okuduğunda rüyandaki olaylar, kişiler ve konuşmalar arasında hiç bir bağ olmadığını göreceksin. Bu durum senin gerçek hayatta şu anda büyük bir kafa karışıklığı yaşadığını göstermektedir. Rüyaya başlığa adını veren rüyada çocuk kaçırdığını görmek ise rüya sahibinin çocukluğunda yaşadığı bir travma ya da korku verici durumun etkisinden halen kurtulamadığına rivayet edilir.

“Rüyada Çocuk Kaçırdığını Görmek” için bir yanıt

Ruyamda camiden akrabamızın kızını kacırıyoruz beyaz buyuk bir araba goya ısmail abimin göremediği kızını kacırmak ıcın plan yapıyoruz 4erkek var yanımda esim dıgerlerı tanıdık sonra karcırcamız kız yurdunda cok disiplinli okul goruyorum arabamın kızı kacırken yakalanıyoruz alıyorlar kızı daha bir disiplin oluyor İsmail abımın durumu yokmus evini boya yapıp temizliyoruz annem ablam Fatma amcamın kızı var onu goruyorum okuytu bir yer goruyorum Bıkıyorum ranzanın altında damlayan boyaları siliyor bende yardım edeyim diyorum ben temizledim diyor bakıyorum boya var yerde osılıryor ben yardımda bulunamıyorum dısardan bakınca evin ıcı gozukuyor tadilat yapıyorlar goruyorum yardım edeyim diyorum bana sen git biz yaparız cocugu getirin diyorlar İsmail abimi alıp 4erkek kalabalık sekilde gidiyoruz anlıyoruz kızını dıyoz ayse yengemde gelsin soyleyelım. Ayse yengem rahmetli oldu ama yasadıgını gordum ama gelmiyor ayse yengem biz yakalanıyoruz kızı alıyorlar kacıyoruz bir erkek var cok kotu birisi diye goruyorum arabayla kacarken yanlıs yola gırıyoz cıkmaz aralıkmıs esımı goruyorum ikimiz varız esim kapıları acıp kavgaya giriyor yapma desemde cok korkuyorum bagrıyorum gelıp kurtarsınlar diye sankı bana zarar verecekler osıra da bir suru kadın erkek cıkıyor 1ci kattan tanıyormusum onları ama tanımıyorum bana esıme yardım etcekler anlatıyoruz olayı goya arabayı kacırmısız ama araba bizim elimizden alacaklar oyle dıyormusum arabayı ver diyorum ama araba kapısı acık almıyorlar gene bizde tartısma lar cıkıyor sonra kotu kişilerden uzuklasmıslar yanımızdan 1kattakı insanlara diyorum bir isim var okişiye ben bagrıyorum cık dısarı ya yardım et erkekmiş cıkcak olan kısı sonra bayana bagırdım bazıları cıktı benim dısımı agrıyormus bana hap verdiler ıc diye 2tane ıctım bembeyaz kustum arsa olan yere beyaz araba var onun yanında cok guzel kopek karnını doyuruyor yanıma geliyor ikisı dıyom kopegı cek yemesin kustumu zehirli olur diyorum birsey olmaz diyor cok karısıkrı ruyamda oradan oraya gittim arabayı hızlı kullandı duyuyorum oradan karcırmısık bırakmısız kızı ama bizi arıyorlar sanki yangın yeri herkes telaslı. Bu ruyadan terleyerek etkisinde kalarak uyandım sabah ezanı okunmasına 5 dakika vardı uyandım ezan okunurken gittim suya anlattım hersey guzel olcak haber alcam sevicem temız haber dedım kotu bırsey olmucak gotuyse olmasın su gibi akıp gitsin iyi seyler olcak dedım. Ne anlama geldiğini bilmiyorum cocuk kacırma olayından cok etkilendim sabah sabah aglama geldi teşekkür ederim cevap yazcanız ıcın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir