Rüyada Çocuk Kaçırdığını Görmek

Rüyada çocuk kaçırdığını görmek neye çıkar?

Ben cezaevi personeliyim cezaevinde idare memuru Eyüp bey var velhasıl önce bir yerdeyiz çocuk falan var, çocuk bizim benim sanırım sonra kaçırıyoruz, evin önünden geçerken 2500 tl para diyor adam, akabinde Babam yuh diyor bende bende 1040 tl var zaten o şeyden dolayı falan diyorum, sonra adamlar geliyor alıyor geri çocuğu ve annesini şimdiden sonra bu olaylar babamın eski görev yaptığı beldede geçiyor. Babam kayıp, annem arabada, araba benim şahin, pencereler açık neyse ben bir yerlere gidip geliyorum sonra telefon ile babamla konuşuyorum, babam “bütün işi ben yaptım” diyor, geliyorum babam yok, tüm pencere açık “babam burada idi anlaşılan” diyorum “annen arabada yok sigara içmedi” diyor.

Daha sonra bir yere gidiyoruz, benim ilk okul arkadaşım ama tanıyamıyorum “annem şu nasıl bu nasıl aslında şu olur da diğer gelin ile cüsse aynı olsun diyorum” diyor, bende ikisi de “iyi ama 1 sene sonra bak şunlara, şimdi değil” diyorum, sonra akrabaya geçip kafamı kurulayıp pike yastık alıp dışarıda bulunan koltuğa uzanıyorum. Ondan sonra diyorum ki “aslında bizim mahallenin yolunu demir kapı koyup geceleri mahalleye araba ile kimse girmesin, arabalı hırsızlık olmasın” diyorum, konuştuğum kişi “getirisi ve götürüsü var” diyor, böyle konuşma az bir devam ediyor. Sonra geri usanma durumu aklıma geliyor “hep bunu arabanın arkasına koyayım” diyorum “unutuyorum, ya nöbette uyurum işte bununla” diyorum, sonra memur arkadaşlar ile sanki evde yemek yiyoruz ama “diğerlerini değiştirelim” diyor amir.

Kalan yemek az kalmış “neyse idare edilirsiniz” diyoruz, mutfaktan kendimize çorba alıyoruz, nöbet yerlerine gidiyoruz, o annemin ilk gösterdiği yer onları değiştirmiyoruz “memur değil bayan yemek yemiştir” diyorum, neyse nöbet yerine gidince Eyüp bey orada bizim cezaevi bölümü arkadaşa “git” diyorum, giden arkadaş bizim meslekten istifa edip başka bir kurumda memur olan devrem Eyüp “geldiniz mi” diyorum “geldik uyumayacağım” diyorum, enseme vuruyor “yalan mı söylüyorum” diyorum. Neyse bir hükümlü macerasını anlatıyorum, çorba içiyorum, sonra diş kırılıyor mu dökülüyor mu belli değil. O ara kamyonlar çıkmaya başlıyor neyse 3 diş yerde alıyorum yerden, biri kırık biri dolgulu diş, diğeri dökülme kırıklar ve düşmeler üstten de alttan da sanırım aynaya bakıyorum. Bakıyorum dişlerin gittiği belli “neyse randevu var Allah’tan yaptırırız” diyorum ve uyanıyorum. Rüyamda gördüklerim hatırımda kaldığınca tüm detayları anlatmadım ama yine de detaylı bir anlatım oldu teşekkürler şimdiden.

Rüyada çocuk kaçırmak tabiri

Burak merhaba, bir rüyanın değerli olup olmadığını rüyada geçen olayların birbiri ile alaka derecesi belirler. Olaylar ne kadar birbiri ile ilgiliyse o rüyanın mesajı güçlüdür şeklinde yorumlanır. Dikkatle rüyanı okuduğunda rüyandaki olaylar, kişiler ve konuşmalar arasında hiç bir bağ olmadığını göreceksin. Bu durum senin gerçek hayatta şu anda büyük bir kafa karışıklığı yaşadığını göstermektedir. Rüyaya başlığa adını veren rüyada çocuk kaçırdığını görmek ise rüya sahibinin çocukluğunda yaşadığı bir travma ya da korku verici durumun etkisinden halen kurtulamadığına rivayet edilir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir