Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çocuk Kaçırmak

Rüyada çocuk kaçırmak neye işaret eder?

Bundan tam 1 ay önce rüyamda dişlerim kırılmıştı. rüya tabirine baktığımda hastalık ile ilgili bir şey yazıyordu. Aynı gece annem rüyasında kardeşimin kaçırıldığını görmüş. o hafta ben grip oldum ve rüyamı buna bağladım. 1 ay sonra rüyamda kardeşimi birinin elinden kurtarıyordum. Başta ciddiye almadım ama 1 hafta sonra tv de çocuk kaçırma haberleri çıkınca endişelendim. bu rüyaları yorumlarsanız sevinirim, saygılar.

Ana temalar diş kırılması, kardeşimin kaçırıldığını, kardeşini kurtarmak, televizyon haberleri, çocuk kaçırma haberi,

Rüyada çocuk kaçırma neye yorulur?

Rüyanız geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını veya güncel olaylar ve haberlerin etkisinde kaldığınızı gösterebilir.

“Rüyada Çocuk Kaçırmak” için 5 yanıt

Merhaba bugün rüyamda ablamın ve küçük kardeşimin kaçırıldığını gördüm çok gerçekçiydi.kardeşimi kaçırdıktan sonra dövüyorlardı beyninde hasar kalıyordu onları kurtarmaya çalışıyorduk babamla babam çok ağlıyordu yüzünü omzuma koyup ağlıyordu bende babamın gözyaşlarını siliyordum ablam ve kardeşimi kurtarmaya çalışırken uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Kardeşini kaçırmak istediklerini görmek
Merhaba. Ben Yasemin. 17 yaşındayım. Rüyamda erkek kardeşimi kaçırmak isteyen birileri var, ben bu kişilerin amaçlarını anladığım için hemen kardeşimi saklıyorum, kardeşimi hep gizliyorum, komşularımızın evlerine saklıyorum. Tam bizim saklandığımız eve geldiklerinde uyanıyorum ve başım acayip bir şekilde ağrıyor. Bu rüyayı 2 defa gördüm ve merak ediyorum ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkürler.

Yasemin merhaba, gördüğün rüya geçmişte yaşanan bir korkunun yeniden açığa çıkması ve kardeşin hakkındaki kaygılarının bir araya gelmesiyle bu duygularının uykudaki yansımasını ifade etmektedir. Korkularınla yüzleşerek bunu kolayca atlatacaksın.

Merhaba ben bugün rüyamda bir arkadaşımı kaçırdığımı gördüm. Birisi açıklarsa sevinirim. Teşekkürler…

selam rüyamda eve hırsızlar eve girip asyalar birlikte çocuklarım de aldılar. her yere aradım bulamadım. ağlayarak uyandım ve çok korktum. çocuklarım var ama yetişkinler ve yanıma değiller. lütfen ne olabilir yazarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir