Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çocuk Kesmek

Rüyada çocuk kesmek neye işaret eder?

Ben 25 yaşında üniversite öğrencisiyim, ailemden farklı bir şehirde yaşıyorum. Rüyamda teyzemin sinirli sinirli elindeki bıçak ile patlıcanların baş tarafındaki yeşilliklerini kesip, pembe bir leğenin içerisine attığını gördüm.

O kadar hızlı bir şekilde yapıyordu ki bu işlemi 2.5 yaşında olan erkek yeğenimin de o sinirle kafasını bıçakla kestiğini gördüm. Yalnız keserken çok zorlanmadı, bıçak sağ elinde yeğenimi kucağında sol tarafa yatırıp, kafasını kesiyordu. Kırmızı kan gördüm ama oluk oluk değildi. Kafasını tamamen vücudundan ayırdığında boyun kısmının içerisindeki beyazımsı damarları gördüm. İnce uzun bir şey soluk borusu gibi sarkıyordu dışarıya doğru.

O bıçağın sapı tahta açık kahverengiydi. Bir de o dikkatimi çekti. Çok geçmeden uyandım. (Yalnız bu rüyayı göreli 1 hafta olmuştur.) Cevabınız için teşekkür ederim iyi günler.

Rüyada çocuk kesmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, gördüğünüz rüya maalesef olumsuz şeylere işaret etmektedir; sinirlilik, bıçak, patlıcan, insan kesmek hepsi olumsuzdur. Ben bir yorum yapmak istemiyorum, bana sorarsanız bu rüyayı unutun.

Rüyada sinir görmek, sinirlenmek, bir şeye sinirlendiğini görmek bu rüya kendinden şüphe ve güvensizlik duyguları yaşadığınızı gösterir.

Rüyada bıçak görmek iyiye yorumlanmaz, öfke, saldırganlık ve / veya ayırma, ayrılma anlamına gelir. Hayatınızda kesip kurtulmak istediğiniz bir şey olduğunu gösterir. Bu konuda detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada patlıcan görmek pek makbul bir rüya değildir, çevrenizde itibarının sarsılmasına yorumlanır.

Teyzenizin erkek yeğeninizi kestiğini görmeniz ise ayırımcılık ve gerçeği arama düşüncelerinizin yansımasıdır. Bağımsız olmak, duygusal bağlantıları kesmek (sona erdirmek), zararlarını sebebini araştırmak (zarara son vermek), geçmişte varsa size acı veren aşk ilişkinizi sonlandırmak isteğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir