Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çocuk Kovaladığını Görmek

Rüyada çocuk kovalamak nedir?

Su kenarinda yuruyorum bir erkek cocukla birlikte. Akilli durmadigi için kendisine seni suya atarim akilli olmassan diye. Ve kollarindan tutup sallaya sallaya kendisini atip uzaklaşiyorum, ama oyun anlamindaydi sanki, ofke veya sinir uzere degil. Bir eve geciyorum az sonra suya attigim çocuk gelip zile basiyor. Elinde bisiklet, lamba ve uzatma kablosu.

Kendisine cabuk ol iceriye gir derken, daha yeni yürümeye baslayan bir çocuk kosarak evden cikiyor. Ve ben onu yakalamak için pesinden kosuyorum, yolda gecen arabalar var ama bir şey olmuyor, yaya seritinden hizla geciyor. En son caminin önünde bagiriyorum EYVAH!!! diye . Ve uyandım. Bunlar ne anlamina geliyor , aciklar misiniz? Yas 32, erkek, serbest meslek, bosanmis 1 erkek cocugum var.

Ana temalar : çocuk kovalamak, erkek cocuk, su kenarında yürümek, birini suya atmak, bisiklet, lamba, uzatma kablosu, yeni yürüyen çocuk, yaya yolu, yaya şeridi, cami önü.

Rüyada çocuk kovaladığını görmek tabiri

Rüyanız, çocuğunuz hakkında bir babanın endişelerini işaret etmektedir. Endişe edecek bir durum yoktur.

“Rüyada Çocuk Kovaladığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda sevdiğim kişinin ailesinin evine benim ailem ve ben yemeğe gitmişiz masaya sofra kurulmuş erkekler ve sevdiğim kişinin babası benim babam baş tarafta oturmuşlar yemek yiyorlar bayanlar ayrı oturmuş evde 3-4 tane yaramaz çocuk var ayrı bir oda da o çocuklar ile ilgileniyormuşum çocuklar koşarak erkeklerin yemek yediği odaya gidiyorlarmış ben de durun koşmayan diyorum sevdigim çocuk ve ailesi sesli bagirdigim için sasirarak neden bagiriyor der gibi bana bakıyorlar sanki ayip der gibi

Rüyamda 9 10 yaşlarında yaramaz bir çocuğu defalarca kovaladim yakaladım bu olayı defalarca yaşadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir