Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çocuk Parkı Görmek

Rüyada çocuk parkı neye delalet eder?

Rüyada çocuk parkı görmekRüyamda bir çocuk parkı gördüm, parkın içindeyim. Orada bir tuzak varmış. Etrafta yaramazlık yaparak dolaşan bir kedi gördüm. Bu kedi, benim ayrı yaşadığım eşim imiş.

Eşim kediye dönüşmüş. Bu kedi, dikenli tellere takıldı ve tel bütün vücudunu sarmasıyla kedi ölüverdi. Çok gerçekçi bir rüyaydı. Anlamı nedir acaba? Ali.

Rüyada çocuk parkı görmek yorumu

Ali merhaba,

Rüyada bir çocuk parkı görmek bu rüya size eğlence ve zevk için zaman ayırmanız gerektiğini önerir. Rüyada bir çocuk parkına gitmek yaşamınızda kendine zaman ayırmayı öğrendiğinizi ve mutlu olmak için elindeki imkanlardan yararlanmaya başladığınızı simgeler.

Rüyada hayvana dönüşmek, bir hayvana dönüştüğünü görmek, oldukça sık görülen bir rüyadır ancak nedense insanlar bu rüyadan kimseye söz etmek istemezler. Halbuki önemli bir rüyadır ve rüyada dönüştüğünüzü gördüğünüz hayvanın karakteristik özelliklerine olan özleminizi simgeler ya da o özelliklerle kendinizi özdeş gördüğünü ifade eder. Bakınız hayvan yorumu. Eşinizin kediye dönüştüğünü görmeniz onun bağımsız ruh haline, kadınsı seksapeliteye, yaratıcılığa ve güce sahip olmasını dilediğinizi ifade etmektedir.

“Rüyada Çocuk Parkı Görmek” için 3 yanıt

eşimlen ayrılma eşigindeyiz boşanma davaları açıldı,rüyamda eşimi gitmemesi için odalara eve kitliyordum ama eşim camdan kaçıyordu gene,en son peşinden koştugumda küçük bir köpegin bana havladıgını gördüm sonra onun yanına büyük bir köpek daha geldi eşim köpekleri sevmez normal hayatta,büyük olan köpegi yanına cagırdı o severken ben köpege taş attım kaçtı köpek,eşim bak görüyormuusun hayvanları bile kaçırdın dedi,sonra aman senlen ugraşamıcam deyip parka yöneldim park ışıl ışıl top top küçük küçük rengarenk toplar var ışıl ışıl yanan.çocuklarım 2 tane var onlarda kaydırakta kayıyorlardı mutlu bir halde sonra yanlarına gittim onlarla bende oynadım,benim ufak oglan kayıncaktan kayarken başını yere vurdu bişey yoktu ama agladı bende aglama oglum bişey yok dedim ordada uyandım sizce nedir bunun anlamı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir