Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çocuk Uyutmaya Çalışmak

Rüyada çocuk uyutmaya çalışmak neye delalet eder?

Merhaba ruyamda kucuk bir oglan cocugunu uyutmaya calisiyordum, sonra is yerinden bir erkek arkadasim geldi ve cocugu benden alip sarilip uyutmaya calisiyordu, bir anlami var mi bu ruyanin. 29, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada çocuk uyutmak tabiri

Rüyada oğlan çocuk görmek çok iyidir, rüya sahibinin yaşamının iyi yönde ilerlemesine sebep olaylar yaşamasına, güvenilir dostlara sahip olduğuna ve tüm hareketlerinin kendisini tanıyan herkes tarafından saygı ile karşılandığına işaret eder.

Rüyada başkasının çocuğuna bakmak veya başkasına ait bir çocuğu uyutmaya çalışmak, rüyayı gören içinde saklı kalmış değerlerin veya sahip olduğu yüksek potansiyelin farkına vardığını ve bunların açığa çıkmaya başlamasının hem size hem etrafınıza mutluluk vereceğini ifade eder.

İş yerinden gelen erkek arkadaşının çocuğu senden alıp uyutmaya çalışması konusunda net bir şey söyleyemiyorum. Onunla aranızda bir bağ var mı (ilgi, hoşlanmak, duygusal bağ vb) Onu bilmek lazım. Eğer bir bağ varsa o zaman bu hayırlara işaret bazı gelişmeleri temsil edebilir.

“Rüyada Çocuk Uyutmaya Çalışmak” için bir yanıt

Erkek arkadaşımla evlilik için ev alma planımız var, rüyamda arkadaşına gidiyoruz, orada satılık ev varmış, içeri giriyoruz salon karanlık oturuyoruz, arkaşının eşi de salonda yerde uyuyor. Sonra onların çocukları geliyor, çocuklardan birisi yürüyor ama minyatür bebek avuç içine sığıyor. Seviyorum onu elimde, sonrasını hatırlamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir