Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çocuk Uyuttuğunu Görmek

Rüyada çocuk uyutmaya çalışmak neye delalet eder?

Rüyada çocuk uyuttuğunu görmekMerhaba, rüyamda bir başkasına ait küçük bir oğlan çocuğunu uyutmaya çalışıyordum, sonra iş yerinden bir erkek arkadaşım geldi ve çocuğu benden alıp, ona sarılıp uyutmaya çalışıyordu, bir anlamı var mi bu ruyanın. 29, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada çocuk uyutmak tabiri

Rüyada oğlan çocuk görmek çok iyidir, rüya sahibinin yaşamının iyi yönde ilerlemesine sebep olaylar yaşamasına, güvenilir dostlara sahip olduğuna ve tüm hareketlerinin kendisini tanıyan herkes tarafından saygı ile karşılandığına işaret eder.

Rüyada başkasının çocuğuna bakmak veya başkasına ait bir çocuğu uyutmaya çalışmak, rüyayı gören içinde saklı kalmış değerlerin veya sahip olduğu yüksek potansiyelin farkına vardığını ve bunların açığa çıkmaya başlamasının hem size hem etrafınıza mutluluk vereceğini ifade eder.

İş yerinden gelen erkek arkadaşının çocuğu senden alıp uyutmaya çalışması konusunda net bir şey söyleyemiyorum. Onunla aranızda bir bağ var mı (ilgi, hoşlanmak, duygusal bağ vb) Onu bilmek lazım. Eğer bir bağ varsa o zaman bu hayırlara işaret bazı gelişmeleri temsil edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir