Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çocukken Yaşadığı Mahalleyi Görmek

Rüyada çocukken yaşadığı mahalleyi görmek neye işaret eder?

Dün gece rüyamda eski erkek arkadaşımla aynı mahallede oturduğumuzu gördüm. (ikimizde orada oturmuyoruz, çocukken büyüdüğüm mahallede gördüm) fakat onun taşındığını anlar anlamaz elinde bavullarla evden çıkarken gördüm. Daha sonra bordo renkte peugeot model bir araçla bir bayan geldi, bavulları arabaya yerleştirdiler ve erkek arkadaşımın elinde küçük cins bir köpek vardı, uzaklaştılar.

Saha sonra geri geldi ve 14 gün Amerika’ya tatile gittiğini söyledi, bu tatil esnasında sürekli beni takip ediyordu, sanki hiç gitmemişti. Tekrar evin orada rastladım, elinde anahtar bir yerin kapısının açmış bir elinde de vantilatör vardı. Sonra en yakın arkadaşıma gizlice “ara ne yapıyormuş, öğren ama benim olduğumdan sakın bahsetme” dedim. Aradı, konuştu, erkek arkadaşım tanımadığı için tersledi, ne yapmaya çalışıyorsun tarzında konuştu ama telefonda ismim geçtikten sonra tatilden geri döndü.

Çok saçma biliyorum ama bir anda başka bir rüya içinde buldum kendimi, kavgalı olduğum bir kız arkadaşımın yanında, güya benden habersiz bir mail adresi açmış ama yakalanmış ve ona dönüp zaten seni silmek istiyordum bu davranışın çok iyi oldu dedim ve bir sürü renkte parlak diz altı çoraplar gördüm, pembe renkte bir çorabı giyip denedim. Biliyorum rüyam çok saçma ama ben hep böyle karışık şeyler görüyorum ve sürekli aynı kişiyi. İnsan ister istemez merak ediyor, yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler. Burcu’nun rüyası. 09 Eylül 2012, 12:39

İpuçları eski erkek arkadaş, eski mahalle, çocukken yaşadığı mahalle, elinde bavullar, bordo araba, peugeot araba, küçük kopek, cins kopek, Amerika, tatile gitmek, vantilatör, rüyada rüya, rüya içinde rüya, mail adresi, diz altı çorap, pembe çorap

Rüyada çocukken yaşadığı mahalleyi görmek yorumu

Burcu merhaba, rüyanızın birinci kısmı klasik bir eski sevgiliyi, eski arkadaşı görmek rüyasıdır ve o kişiyle henüz halledilmemiş kimi işlerinizin olduğunu, iki olgun kişi karşı karşıya oturup görüşmeniz ya da o ilişkinizden almanız gereken kimi dersler olduğunu işaret eder.

Gördüğünüz rüyanın ikinci kısmı yani rüya içinde rüya görmek çok önemlidir ve bu tür rüyaların verdiği mesajlar kısa sürede gerçekleşir. Bence bu kısım gerçek yaşamınızda kimi iletişim sorunları içinde olduğunuzu işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mahalle görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çocukken Yaşadığı Mahalleyi Görmek” için 2 yanıt

meraba . dün rüyamda 7 yıl önce oturdugum binanın onunde tanımadıgım bir kızla sankı çok iyi tanışıyormus gibi sohbet edıyoruz ve sohbetımın arasında ceza evınden cıktıgımı söylüyorum, arkadaslarım yüzünden girdigimi söylüyorum ve bayağı muhabbet edıyoruz en sonradan kızın babası gelıyor o sırada bıtıyor

Merhaba 2 ayda bir yaklaşık 5 yıldır aynı yeri görüyorum, çocuklukta yaşadığım yerin 4 alt sokağını ve kimseyi görmüyorum. Bugün gördüğüm de orada bir erkek yardım ediyordu bana, bilinç altı desem değil. Hiç alakasız konusu bile geçmeyen yer sürekli gördüğüm için aklım karışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir