Rüyada Çocuklarını Kreşe Götürmek

Rüyada çocuklarını kreşe götürmek ne demektir?

Merhabalar, anlatacağım rüya annemin rüyası. Rüyasında benim ve benden 2 yaş büyük abimin küçüklüğünü görmüş. Bizi kreşe getiriyormuş, ilk günüymüş. Abim 3-4 yaşlarından ben ise 1-2 yaşlarındaymışım. Kreşin önüne geldiğinde abim döner almak istemiş, annem yüksek bir kaldırımda kucağında olan ben ile oturup onu beklemiş. 2 basamaklı bir yere çıkmış abim. O sırada annem bana dönüp “abin döner yesin ben de seni girince emziririm, doyururum karnını” diye konuşmuş benimle. Ben “anne kolum çok acıyor” demişim, annem de “geçecek annecim” diyerek kolumu sıvazlamış, ben canımın yandığını çok fazla kez dile getirmişim.

Annem kolumu sıvazlarken birden uyanmış ve kolunun uyuşuk olduğunu görmüş. Belli ki çok etkilenmiş, bütün gün boyunca senin o sıcaklığını ve tenini hissettim kollarımda diyor. Gerçek gibi yaşamış her şeyi. Hayır olsun tabii ki ama bir yorumunu duymak istedik, cevaplarsanız çok mutlu oluruz. Şimdiden teşekkürler. Yaş:20 bekar

Rüyada çocuklarını kreşe götürmek tabiri

Yasemin merhaba, annenin rüyası esasında “çocuklarının küçüklüğünü görmek ve onları kreşe götürmek” anlamında yorumlanmalıdır.

Annenin rüyasının çok benzeri rüyada çocuklarının küçüklüğünü görmek adresinde yer almakta ve onun sizler hakkındaki kaygılarını, çocukluk yıllarında onun kanatları altında olduğunuz zamanlardaki sizi emniyette görmek istediğini ifade etmektedir.

Rüyada çocuklarını kreşe götürmek rüya sahibi insanın bazı sıkıntılar çektikten sonra rahata ereceğine, aydınlık günlere kavuşacağına rivayet edilir. Bakınız rüyada kreş görmek sayfası.

Rüyanın devamında gelişen olaylar tipik bir annelik iç güdüsünün yansıması olup, annenizin size ne kadar değer verdiğini, onun için ne kadar önemli olduğunuzu anlatmaktadır.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir