Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çocuklarının Küçüklüğünü Görmek

Rüyada çocuklarının küçüklüğünü görmek neye işarettir?

Rüyayı gören kişi annemdir. Rüyasında ben ve benden 4 yaş küçük kardeşim çok küçükmüşüz, kardeşim 5-6 aylık bense 4-5 yaşlarındaymışım. Annemle beraber bulanık sele benzeyen bir suyun yanından geçiyormuşuz. Yürüdüğümüz yol dikenliymiş annem bu sebeple beni sırtına kardeşimi de omzuna alıp yürüyormuş. Bana da kardeşini sende tut düşmesin diye tembih ediyormuş. Bir taraftan da ağlıyor çocuklarıma bir şey olacak endişesiyle çok korkuyormuş.

Ben bir ağacın yanına ulaştığımızda “burada durup babamı çağıralım, o bizi gelip alsın” diyormuşum. Babamsa bir tahtayla uçarak yanımıza geliyormuş. Rüyası bu kadar. Annem çok etkilenmiş ve çok korkmuş. Yorumunuz için teşekkür ederiz. 22, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Rüyada çocuklarının küçüklüğünü görmek yorumu

Değerli okurum, annenizin gördüğü rüya çok ama çok derin anlamlar taşımaktadır ve günümüzde bir çok annenin gördüğü buna benzer rüyalarının sayısı gittikçe artmaktadır. Annenizin rüyası sizler hakkında (çocukları) derin endişeler taşıdığını (bulanık sel – dikenli yol), sizlerin geleceği hakkında çok karamsar olduğunu ve bu umutsuz durumun oluşmasında kendisinin geçmişten gelen hataları olduğunu düşündüğünü (burası daha fazla açılabilir ama yanlış anlaşılmaya sebep vermemek için açmıyorum) anlatmaktadır.

Ancak annenize lütfen müjdeyi verin, bu sıkıntıları, endişeleri, korkuları bitecek. Yakın zamanda bir şeyler değişecek ve bu korkunun, endişenin yerini huzur, ferahlık, mutluluk alacak ve çocukları için güzel günler başlayacak. Ağaçlara ulaşmanız bunu temsil ediyor.

Ağaçlık yere ulaştığınızda “burada durup babamı çağıralım, o bizi gelip alsın” diyorsunuz. Bu çok önemli bir an. Bunun açıklaması kötü gidişin bitmesinde senin bir rolün, bir etkin olacak ama büyük ama küçük sonuçta sen mutlaka bu gidişatı etkileyeceksin. Kötüye gidiş bittikten sonra güzel günler başlayacak, çok şaşıracak, çok mutlu olacaksınız. Babanın bir tahtayla uçarak gelmesi bunu anlatmaktadır. Allah hepimizin yardımcı olsun, inşallah o güzel günlere kavuşacaksınız.

“Rüyada Çocuklarının Küçüklüğünü Görmek” için 3 yanıt

Merhabalar, 34 yaşındayım, evli 3 erkek çocuk babasıyım. Rüyam şu şekilde. Rüyaya başlarken toplu taşıma otobüsü ile yolculuk yapıyorum, sonra inip bir dükkana giriyorum, tanıdık biriyle selamlaşıp sarılıyorum, sonra dükkanın içinde oğlumun küçüklügünü görüyom. sonra dükkanın içinde bi tosun mu artık büyükbaş hayvanmı bu tür bişey görüyorum kaçıyor diger kapıdan içeri giriyor görkemi kucaklayıp dışarı çıkıyorum sonra bir kaç tosun oluyor bir birleriyle dalaşıyorlar ordan uzaklıyorum kaçarak. sonra bi deve görüyırum devenin arka sag ayagı takılıyor ama düşmüyor ilerliyor ki o ara yüzünü görüyorum devenin dişleriyle geviş getiriyor ve devam ediyor yoluna derken bi anda gök yüzünde iki ayrı yerde uçuşan karartılar görüyorum kendi kendine daire çizerek uçup döüp duruyorlar deprem olcak diyorum kendi kendime ve o an deprem olmaya başlıyor aravalar saga sola gidip geliyor ve gökyüzünden koca kayalar düşüyor ve ben bi an üstüme dogru kayan arabanın içinde buluyorum kendimi kendimi yolda kaçıyom bi koca kaya düşüyor sıyrılıyorum derken bi yere geliyorum bi bakıyorum orda yanımda eskiden birlikte oldugum birlikte yaşadıgım bi bayan var onu yanımda görüyorum ve (oglum) görkem orda kaldı diyorum onu bırakıp görkemi almak için yola cıkmak İsyiyorum tartışıyoruz ve öylemi diyip bakıyor bede bırakıp gidiyorum onu orda ama altımda bi an bisiklet oluyor o an giderken iki köpek görüyom biri peşime takılıyor derken uyanıyom. Rüyam Bu Şekilde Yorumlarsanız Sevinirim

Rüyada kızımın küçüklük halini görüyorum, arkadaşının küçüklük haliyle oynuyorlar birlikte. Ben kızımın oynadığı arkadaşının poposuna vuruyorum. Sonra bir meyve kasası görüyorum eşime diyorum çok güzel alalım bu kasadan sonra eşimde tanıdık onun sahibi alın bir şey olmaz diyor. Bizde alıyoruz rüyam bu kadar. Evli, ev hanımı.

Bir yakınım beni ve çocuklarımı görmüş rüyasında.Bize gelmişler kalabalık olarak,ben kapıyı dış kapıdan değil de içerde başka bi kapıdan açmışım ve burası daha güvenli demişim. 12 ve 19 yaşında olan çocuklarım küçüklermiş ve bana sarılmışlar.Gelen misafirler de ben de çamaşırlarımızı yıkamışız.Herkes kendi çamaşırını yıkamış.Misafirler çamaşırlarını sermek istemiş ama ben demişim ki; yer kalmadı ben derdim demişim.Çamaşırlar temizler miş ve iç çamaşırı değiller miş. Lütfen acil hatırlarsanız çok sevinirim.Çok meraktayım çünkü,Teşekkürler ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir