Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Çocukluk Arkadaşı Görmek

Rüyada çocukluk arkadaşı görmek ne demektir?

Rüyada çocukluk arkadaşı görmekRüyamda çocukluk arkadaşım ile bir kapalı bir alanda saklambaç oynuyorum, sonra birileri geliyor, bir erkek tanıdık biriymiş, birden saklanmaya devam ediyoruz ama ben bir arkadaşımla başka bir kapalı alanda saklanıyorum, sonra arkadaşımın babası her saklanmaya çalışırken saçıma bir şey sürüyor bu kaç kez oluyor bilmiyorum ama sonunda saçıma sürdüğü yere yakın yanağım kızarıyor ve oradan üç rakamı oluşuyor ve beni belimden tutup kaldırıp ensemden öpüyor sonra uyandım.

Gördügüm rüya tedirgin etti, lütfen cevabınızı bekliyorum önemli kararlar almak üzere olduğum için ilk kez bir rüyamı tabir edilmesini istiyorum saygılar.

Çocukluk arkadaşını rüyada görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada çocukluk arkadaşını görmek zihin, hikaye, deneme anlamlarını simgeler. Başkalarının ne söyleyeceğine ve söylediklerine çok dikkat ediyorsunuz anlamını taşır. Yüzünüzde üç rakamının anlamı için 3 rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çocukluk Arkadaşı Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda ilkokulda çok samimi olduğum bir arkadaşımı gördüm.Arkasından gördüğüm halde onu tanıdım fakat ona başka bir isimle seslendim ama yine de dönüp bana baktı ve o da beni hatırladı.Üzerinde benim de aynısından olan bir kazak vardı.Ayaküstü biraz konuştuk,gülüyordu,mutlu gözüküyordu.Ben de onu gördüğüm için çok sevinmiştim,çok iyi hissettiğimi hatırlıyorum.Saçları aynen çocukluğundaki gibi upuzundu.Umarım hayırlı bir rüyadır,teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir