Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Çocukluk Arkadaşını Görmek

Rüyada çocukluk arkadaşını görmek neye delalettir?

Rüyada çocukluk arkadaşını görmekMerhaba ben 16 yaşında bir kızım, okula gidiyorum. Sınıfımda bir arkadaşım var (çocukluk arkadaşı, ama hayatım boyunca ona güvenemiyorum ve gözlerime baktığında ondan uzak durmak istiyorum. Fazla konuşmuyoruz zaten). Fazla konuşan bir kız değilim ben ve konuşkan olmayı çok istiyorum.

RÜYA: bugün gece uyurken rüyamda okuldaydım, ders vardı ve o arkadaşım bir soru cevaplamıştı sonrada ben cevaplamıştım aynı şekilde . O arkadaşım bana sonra gıcık baktı ve azarladı gibi, küçük düşürdü biraz. Ve ben dedim ki “senin cevapladığın gibi bende cevapladım ne olmuş yani”. Sonra kötü kötü bakarak dilini çıkardı bana, bende sınıfı üzgün bir şekilde terk ettim, gözlerim dolmuş halde. Eve geldiğimde de üzgündüm.

Bu rüyanın ne anlama geldiğini bilmiyorum, annem zaten normal hayatta benim o kız ile içli dişli olmamı istemez ve uzak durmamı ister. Ben yinede o kızla bir kez dertleşmiştim. Rüyamda hep o kızla uğraşıyorum, neredeyse hep rüyamda yer alıyor ve ben ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

Rüyada çocukluk arkadaşını görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba,

Rüyanız değerli bir rüyadır ve gerçekten de annenizin düşüncelerinin ne kadar isabetli olduğunu teyit etmektedir. Bir büyüğün olarak annenin tavsiyelerine uymanı ve o kişiden uzak durmanı, kendini derslerine vermeni ve önündeki uzun ve mutlu bir geleceği düşünmeni önemle hatırlatmak isterim.

Rüyada okul görmek kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir. Okula gitmek, okula gittiğini görmek gerçek hayatta kimi hareketlerinin hatalı olduğuna işaret eder. Okulda olmak, Rüyada okulda olduğunu görmek yeni bilgiler edinmek ve bu bilgilerle hayatınızı yeniden yönlendireceğine işaret eder. Rüyanın unsurları: okulda olmak, derse girmek, soru cevaplamak, kötü bakmak, dilini çıkarmak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çocukluk Arkadaşını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada çocukluk arkadaşı neye işaret eder
Merhaba, ruyamda cocukluk erkek arkadasım ve onun samımı arkadaşını gördüm, bana ulaşmaya calısıyorlar fakat ben onlarla gorusmek ıstemıyorum.
Erkek arkadasım benımle barısmaya calısıyor, ben suratını dahı gormek ıstemıyorum, bunun uzerıne sınırlenıp helıkoptere bınıyorlar ve bılerek helıkopterı bızım evın onunde düşürüyorlar, bunun uzerıne helıkopter parcalanıyor, ben cok korkuyorum, koşarak ıyıler mı dıye bakmaya gıderken eskı erkek arkadasım paramparca olmuş, helıkopterden cıkıp bana bakıyor, bende onun saglıklı oldugunu gorunce hemen ordan uzaklasmaya calısıyorum, koşarken bır bakıyorum kı bu seferde onumde durmus o sekılde uyandım. Ruyam cok tuhafıma gıttıgı ıcın sızınle paylasmak ve anlamını ogrenmke ıstedım.
Ruyamda gordugum ıkı arkadasda gercek hayatta asla yuzlerını gormek ıstemedıgım kısıler uzun yıllardırda gormedıgım kısıler.
(19 yaşında bayanım, unıversıte sınavına hazırlanıyorum, tum çabam okumak, matematık benı bıraz zorluyor. Unıversite sınavı yuzunden bıraz streslı donemler gecırıyorum, yorum ıcın smdıden cok teşekkurler, emegınıze saglık.

Rüyanız gerçek yaşamınızda sizi kızdıran bazı gelişmeler yaşadığınızı, gereksiz yere hayalleriniz veya hedefleriniz de bir kayıp, hedef küçültme zorunda kaldığınız bir durumu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir