Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çocukluk Görmek

Rüyada çocukluğunu görmek neye işaret eder?

Merhabalar. Rüyada çocukluğunu görmekBilmiyorum nedendir ama rüyamda çocukluğumu dün gece gördüm ve kendimi izliyordum sanki. Düşünsem aklıma gelmeyecek olan gerçekten giymiş olduğum kıyafetim ve taktığım tokalar saçlarımda idi ve gülüyordum, ses tonum da eskisi gibiydi ama sürekli gülümsüyor ve konuşuyordum yanımdakilerle ama yanımdakileri hatırlamıyorum tam ama galiba benimde kuzenlerim idi.

Bu rüya bende bir huzur etkisi yarattı bildiğim bu, anlamı nedir? Gönderen Gaye.

Rüyada çocukluk görmek yorumu?

Gaye merhaba,

Rüyada çocukluk, çocukluğunu görmek hayatınızda daha az sorumluluk ve kaygının olduğu dönemlere olan özleminizi anlatır. Ayrıca saflığı ifade eder.

Ek bilgi:
Rüyada başkasının çocukluk dönemini görmek yaşadığınız ve halen çözemediğiniz bir korkuyu işaret ediyor olabilir.

“Rüyada Çocukluk Görmek” için 7 yanıt

Ben rüyamda küçüklüğümle kendimi arkadaş olarak gördüm ve yanındada kendi kuzenimin küçüklüğünü gördün nedeni nedir acaba ?

melda bilmiyorum nedendir ama bende çocukluğumu dün gece gördüm ve kendimi izliyordum sanki ve düşünsem aklıma gelmeyecek olan gerçekten giymiş olduğum kıyafetim ve taktığım tokalarım saçlarımdaydı ve gülüyordum ses tonum da eskisi gibiydi ama sürekli gülümsüyor ve konuşuyordum yanımdakilerle ama yanımdakileri hatırlamıyorum tam ama galiba benimde kuzenlerimdi … bu rüya bende bir huzur etkisi yarattı bildiğim bu:)

, ben size daha öncede yazmıştım rüyamda ayrıldığım nişanlım ile kendimi 7 yaşlarında gördüm ikimizde bi atın üzerine binip gittik ikimizde cocuktuk uzun süre onu hiç rüyamda görmemiştim rüyamı yorumlarsanız memenun olurum
teşkürler

ben rüyamda küçüklüğümde küçüklüğümü bebekliğimi seiyordum ve ne kadar şanslısın diyodum

rüyamda aşık olduğum birinin çocukluğunu gördüm onunla ilgili merak ettilerimi bir başkasına anlatıyordu..

Rüyada kızının çocukluk halini görmek
Merhaba, üç kız kardeşiz, ben ortanca, 44 yaşındayım ve annem bir kaç yıldır rüyalarında sık sık beni 6 – 10 yaşlarımdaki halimi görüyor, rüyalarında beni böyle görmesi bir çok zaman acabalara ve nedenlere sebep oluyor, lütfen yorumunuzu rica ediyoruz, cevabınızı bekliyoruz, SAYGILAR.
44, Kadın, Birlikte yaşıyor, Çalışıyor, endise

Annenizin rüyası, annenizin sizin hakkınızda derin endişeler taşıdığını ve sizin 6 – 10 yaşlarınızdaki sorunsuz, sıkıntısız, kaygısız günlerinizi özlediğini işaret etmektedir.
Kafanızdaki endişelerden kurtulmak için annenizle bunları uygun şekilde konuşup onu neyin endişelendirdiğini öğrenmeye çalışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir