Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çoğalmak

Rüyada bir şeyin çoğaldığını görmek nedir?

Ben rüyamda çok ilginç yılanlar gördüm, arkadaşlarımla oturduğum yerde yılan görüyorum ve orada duran bir köpeğe yılanları parçalatıyorum ama köpek parçaladıkça yılanlar çoğalıyor. Ben kaçtıkça köpek yakaladığını parçalıyor ve etraftakiler yılanları parça parça kesiyor.

Sonra aileme haber verip uzaklaştırmak için eve gidiyorum ama her yerde büyük ince yılanlar var, panik halinde eve koşuyorum, her yerden yeşil sarı rengarenk yılan çıkıyor baktığım her yerde. Eğer yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada yılanların çoğaldığını görmek yorumu

Lütfen ilk önce rüyada yılan öldürmek sayfasını okuyun.

Rüyada çoğalmak rüyada çoğaldığı görülen şey ile birlikte yorumlanır. İyi şeyler iyi yönde çoğalmayı, kötü şeyler kötü yönde çoğalmayı simgeler.

Rüyada bir şeyin çoğaldığını görmek rüyayı gören kişinin önünde oldukça güzel günlerin geleceğini, varsa borçları ve sıkıntıları yüzünden yaşadığı zorlukların sona ereceğini,  hayatının yeniden yoluna girip aradığını düzene kavuşacağını, işinde ve aile hayatında yeni başarılar elde edeceğini, hayatının kolaya gireceğini ve sırtındaki yükün azalacağına yorulur. Rüya sahibi kişinin geleceğinin parlak, yolunun da açık olduğuna delalet eder.

Rüyada ülke nüfusunun, aile nüfusunun, çocuklarının çoğaldığını görmek gerçek yaşamda güç ve kuvvetinde artış olacağını simgeler. Rüyada malının, mülkünün çoğaldığını görmek makul ölçülerde ise malının artacağını, aşırı miktarda ise hırsınıza işaret eder. Dost ve arkadaşlarının çoğaldığını görmek gücünüz artarken iyiliğinde artacağını temsil eder.

“Rüyada Çoğalmak” için bir yanıt

Ruyamda göl gibi nehir gibi suyun cogaldigini gördüm gecisler bile su ile doluyordu vahsi hayvanlar vardi eger sakin durursan zarar vermiyorlardi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir