Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Çoğaltmak

Rüyada çoğaltmak neye işaret eder?

24 yasında bekar ögrenciyim. Yillar once fal baktirdığım bir kadın vardı. Rüyamda ona yeniden fal baktırmaya gidiyormuşum. Kadın görünmez birisiyle konusup beni oradan uzaklaştırıp bir koltuğa oturtuyor. Rüyamdaki o kadın falimi acip tabaga bakiyor direk ve tabaktaki kahve telvesini yaliyor, ayni sekilde benimde yalamami istiyor, sasiriyorum ama dedigini yapip yaliyorum. Sonra tabagi gozume dogru sokup bana “ne goruyorsun” diye yuksek sesle soruyor, tabagi surekli bana iteliyor ona iki tane kalp sekli gordugumu soyluyorum, yine iteliyor tabagi yuzume dogru asagiya dogru bir ok isareti gordugumu soyluyorum “evet” diyor disari cikiyor.

Kadinin pesinden bende disari cikiyorum “ama falimi yorumlamadin hep bana sordun” diye ona kiziyorum “tamam” diyor birazdan da ben yorumlarim diyor. İceri geciyorum bu sefer iceride bir kac erkek baska birilerine fal baktiriyor, icerisi bir anda kalabaliklasmaya basliyor acaba benim fincanimi yikadilar mi diye korkuyorum ama ayni haliyle duruyor. Sonra falima bakacak olan o kadin iceri giriyor yeniden kahve fincanimi ve tabagimi artik yorumlamasi icin ona verirken kahve fincanının içine başka telveler ekleyerek telveyi çoğaltıyor, fincan tabagım alaca bulaca bir halde, kiziyorum “bunu simdi neden yapti” diyorum. Sonra yeniden kahve yapmaya niyetlenirken uyaniyorum.

Rüyada çoğaltmak tabiri

Betül merhaba, gördüğün rüyanın ana temaları rüyada fal baktırmak ve telvenin çoğaltılmasıdır. Fal baktırmak konusunda lütfen kahve falı baktırdığını görmek sayfasını okuyun.

Rüyada çoğaltmak, para, mal, mülk, eşya, koleksiyon gibi bir şeyi çoğalttığını görmek gerçek yaşamınızda kazanç ve rızkınızı artırmak için çaba sarf ettiğinizi ve bunun meyvelerini yakında alacağınızı simgeler. Rüyada fotokopi, teksir, matbaa, yazıcı çıktısı gibi bir şeyi çoğalttığını görmek yaşamınızdaki tekdüzeliğin farkına vardığınızı ve yaşamınızda kimi değişiklikler yapmak istediğinizi temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir