Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Çok Başlı Hayvan Görmek

Rüyada çok başlı hayvan neye delalet eder?

Rüyada çok başlı hayvan görmekRüyamda 3 başlı bir yılan evimize saldırıyordu, bir başını bıçakla kesip atıyorum, elime başka bir bıçak bıçak geçiriyorum yılana saplıyorum, 3. başı tekrar çıkıyor. Ardından kalem saplıyorum, yılan çok acı çekiyor, kağıda bir şeyler yazıp eline veriyor, kağıtta “artık bana saldıramazsın” diyor. Hem kadın gibi görüyorum hem 3 başlı yılan olarak, rüya çok garipti, hemen yorumlayabilir misiniz? 29, kadın, nişanlı, çalışıyor – öğretmen.

Rüyada çok başlı hayvan görmek yorumu

Çiğdem merhaba, böylesine değerli bir rüyayı dostlarımızla paylaştığın çok teşekkür ediyorum. Bu rüya hem senin hem de hepimiz için alınacak derslerle dolu. Umarım yapacağım açıklama sana yararlı olur.

Rüyada birden çok kafası olan, çok başlı bir hayvan görmek rüya sahibinin yetişemediği, yetişemeceği kadar fazla sayıda ve konuda işe koşturduğunu gösterirken bunun aynı zamanda konsantrasyon bozukluğu ve enerji yetmemesi sorunlarına sebep olduğunu simgeler. Rüyada görülen hayvanın karakteristik özelliği ise rüyanın yorumunu tamamlayan unsur olarak ele alınır. Çok başlı hayvan saldırısı konsantrasyon yetmezliği nedeniyle hiçbir işte başarılı olmadığınızı simgeleyen uyarıcı bir rüyadır.

Üç kafalı yılan ve onunla aran geçen olaylar ise hayatınızda 3 konunun sizi aşırı meşgul ettiğini ya da bu 3 sorunun hayatınızın dengelerini bozduğunu ve bozulan dengeleri yeniden sağlamak için büyük bir çaba sarf ettiğinizi anlatmaktadır.

“Rüyada Çok Başlı Hayvan Görmek” için 3 yanıt

Rüyada 4 başlı yılan görmek
15 yaşındayım, bekarım, öğrenciyim. Rüyamda ananemlerin koyündeyiz evin yan tarafı böyle bahçe gibi, orada 2 tane kertenkele ve ondan sonra yılan gordum, yurudukçe başı açılıyordu, tam dört tane başı vardı ve arkasından da bir tane geliyordu ama o üç başlı idi, ben onu göremedim rengi de koyu yeşildi, ondan sonra beni bacağımdan köpek ısırdı, bacağımın koptuğunu hissettim, ne demek oluyor bu?

İki başlı kartlal görmek
21 yaşında evli bir kadınım, rüyamda bir evin damındaydık, sanki bir karmaşa vardı ve karşı evin çatısında 2 başlı kartal gördüm, başları beyaz gövdesi siyahtı, oğluma gösterdim “bak çift başlı kartal” dedim, sonra da birilerinden kaçıyorum sanki, fazla hatırlamıyorum, yorumlarsanız çok sevinirim.

Şevin merhaba, rüyada çok başlı bir hayvan görmek sayfada anlatılmıştır. Öte yandan Rüyada kartal görmek sayfası da ilginizi çekebilir. Birileirnden kaçmanız ise geçmişten gelen bazı gizli korkuların açığa çıkmaya başladığınız anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir