Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çok Garip Bir Rüya Görmek

Rüyada çok garip bir rüya neye işaret eder?

Kız arkadaşımla bir otobüsteyiz. Fakat birbirimizi tanımıyormuş gibiyiz. O güya muhabir imiş. Ve otobüs Türkiye’nin güneydoğu sınırına doğru gidiyor. Terörist tehlikesi sebebiyle koruma olarak astsubay rütbeli bir asker de bizimle birlikte. bizden başka otobüste yaklaşık 20-30 kişi daha var kadınlı erkekli. Bir bölgeye geldiğimizde şoför otobüsü durduruyor ve astsubay herkesin güvenlik için kıyafetlerini değiştirmesi gerektiğini söylüyor. otobüsten iniyoruz. hemen bir paravan kuruluyor. herkes sıraya geçiyor fakat paravanın arkasına tek tek değil. üçer beşer geçilip kıyafetler değiştiriliyor. bu sırada karanlık bastırıyor.

Kız arkadaşım bir kaç kişiyle birlikte paravanın arkasına geçiyor kıyafet değiştirmek için. fakat biriyle münakaşa etmeye başlıyor hemen. “Bu adamda gizli kamera var” deyip adamı kamerayla birlikte astsubaya teslim ediyor. ben de olanları izlerken onların arkalarında kalan zifiri karanlık alanda el feneri ışığına benzeyen yaklaşık 100-150 ışığı yan yana görüyorum. uzaktalar fakat hepsi birden yukarı aşağı hareket ederek yaklaşıyorlar. sanki yürüyerek gelen birilerinin elindeymişler gibi.

Işıkların yarısı kırmızı yarısı mavi. Bu gelenlerin terörist olabileceğini düşünüyorum ve kız arkadaşımı kolundan tutup çekiyorum ve ışıklara doğru yürümeye başlıyoruz. bir taraftan da “eğer bunlar terörist ise biz gruptan uzaklaştığımız için bizi görmezler, kurtuluruz” diye düşünüyorum. zifiri karanlıkta biraz ilerledikten sonra duruyoruz. tam o sırada bütün ışıklar yeşil renge dönüşüp küçük parçalara ayrılıyorlar. ne olduğunu anlamaya çalışıyoruz bir süre.

Sonra anlıyoruz ki bunlar ateş böceği. bunun üzerine kız arkadaşımla gruba geri dönüyoruz. Fakat bakıyoruz ki herkes yatmış. biz de bir yerlere kıvrılıp uyuyoruz ve sonra sabah oluyor. uyandığım da ilk iş olarak ateş böceklerini gördüğümüz, içinde yürüdüğümüz bölgeye doğru uzaktan bakıyorum. ve o bölgede oturan, uyuyan büyüklü küçüklü yaklaşık 50 tane beyaz renkli aslan olduğunu görüyorum ve şaşırıyorum “yahu biz akşam orada yürüdük nasıl oldu da birinin bile üzerine basmadık ya da bunlar bize saldırmadı” diye. Bu şekilde de uykumdan uyandım.

Çok fazla rüya gören biri değilimdir. gördüğüm rüyalar da genelde yorum gerektirmeyen açık rüyalardır ve dünyadaki çok önemli olayları görmüşümdür bu kadar net, detaylı hatırladığım rüyalarda. (ikiz kuleler ve körfez savaşı gibi mesela) fakat bu rüyaya bir anlam veremedim yardımcı olursanız sevinirim

Rüyada çok garip bir rüya görmek neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya profesyonel destek, yorum almaya değecek kadar kıymetli bir rüyaya benziyor. Rüyanızdaki unsurları detaylarıyla alt alta yazıp, içinde bulunduğunuz ruh halinize, sosyal durumunuza göre yorumlayarak bir sonuç alabilirsiniz. Rüyanızın ana mesajı, inanılmaz derecede parlak fikirlere sahip birisiniz fakat bu fikirlerinizi değerlendirecek imkanlar bulamıyorsunuz. Sizi dinleyecek, size destek verecek birilerine ihtiyacınız var.

Burada önemli konu bu parlak fikirleriniz çoğu zaman günün şartları karşısında aniden ortaya çıkan fikirler ve hepsi değerli. Benim söyleyebileceğim; bu fikirlerinizi hemen not edin ve sadece lafta veya sizde kalmasın. Sonra fikirlerinizi çevrenize ve bunu değerlendirebilecek herkese anlatmaya çalışın.

“Rüyada Çok Garip Bir Rüya Görmek” için 4 yanıt

41 yaşında
Erkek
Ticaretle uğraşıyorum.
5 yıl önce vefat eden babam için Cuma akşamı sadaka dağıttıktan sonra Cuma sabahı, sabah namazı sonrasında şöyle bir rüya gördüm.
Rüyada bir doktor babamın kızartılmış dilini veriyor yemem için… Ben de yiyorum. Sonuna doğru gidince biraz ağır geliyor kızartma… Ama bitiriyorum.
Rüyanın yorumunu yapabilir misiniz?

Merhaba,
Görmüş olduğunuz rüya, gerçek hayatınızda sözlerinize dikkat etmeniz, sonradan pişman olacağın bir şey söylememeye işaret olabilir.

Rüyam fazla garip bir rüyaydı. Öncelikle bir kadın olmuş oluyorum baya olgun bir kadın. Bir çocuğa annesi ilgisiz yaklaşıyor ve emzirmiyor. Bende önceden doğum yapmış ama kaybetmiş mi oluyorum bir şey oluyor ama emin değilim. Ve annem emzirmemi öneriyor. Arkasından arkadaşım olan bir grup ( tanımıyorum ) geliyor ve bir piknik alanına gidiyoruz, bir arkadaşımda (onuda tanımıyorum) bu alanda çok işkence gördüğünü dövüldüğünü kapatıldığını falan bahsediyor. Ben şaşkınlık içindeyim. Sonra eve geri dönüyoruz ve doğumu başlıyor. Hastaneye gidiyorlar ben evdeyim ve geliyorlar bebeğin hastanede kaybolduğunu söylüyorlar. Ben çok üzülüyorum aramaya başlıyorum hatta zaman geçiyor ama bulunmuyor. Gerçekten çok ilginç bir rüya. Bu arada bilmek istersiniz diye düşündüm yaşıtlarımdan fazla mantıklı ve detaycı düşündüğüm için arkadaşım yok.
15, Kadın, Bekar, Öğrenci, Endişeli ve yorgun,

Merhaba, İnanın rüyanızı okurken daha sonlara gelmeden bu rüya yaşının ilerisinde gelişmiş kişiliğe sahip birinin rüyası diye düşünmüştüm. Ve son cümleni okuduğumda sevindim.
Evet haklısın, yaşının ötesinde gelişmiş bir kişiliğe sahipsin ve gördüğün rüya bu sebeple yaşadığın sıkıntıların yansımasını temsil etmektedir. Rüyadaki olayların ayrı ayrı birer manası yok. Gelişmiş kişiliğin hem faydaları hem zararları var. Kontrol edilmezse sorun yaşayabilirsin. Benim çocuklarımda sana benzer durumdalar. Yaşıtlarıyla oynamaktan ziyade büyüklerle oynamak, sohbet etmek, konuşmak, bilgi alışverişinde bulunmak daha çok hoşlarına gidiyor ve bu durumu sürekli kontrol ediyoruz, arkadaşlarıyla oynamaları yönünde pozitif etki yapmaya uğraşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir