Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çok Güzel Bir Erkek Bebek Görmek

Rüyada çok güzel bir erkek bebek görmek ne manaya gelir?

Merhaba, size bir rüyamı yazmak istedim. Rüyamda çok güzel bir erkek bebek görüyorum. Bu bebek benim değil, tanımadığım bir bebek ama bebeğin küçük teyzemle bir bağlantısı var. Rüyamda en küçük teyzemi de görüyorum, tam hatırlamıyorum ama güya bebek onun torunumuymuş ama bebek genelde benim kucağımda. Rüyam boyunca bu bebekle ben ilgileniyorum, sevimli bir bebek.

Bir ara kumluk bir yerdeyiz, bebek orada kumların üstünde yatıyor ve uyuyor, ben de onun yanına uzanıyorum. Biraz kumun üstünde yatıyoruz sonra onu kucağıma alıp bir otobüsün içine biniyoruz. Otobüste yalnız değiliz sanıyorum yine bu küçük teyzem hatta ablam falan var. Yabancı birini hatırlamıyorum.

Sonrasında otobüsün dışında bir yerdeyiz, geniş oda gibi bir yer hatırlamıyorum. Bebeği uyusun diye yatırıyorum. Birden bebek oyuncak bir bebekmiş gibi kafası çıkıyor.(aynı oyuncak bebek gibi kafası takıp çıkarılabilen) sonra ben tekrar kafasını takıyorum, nefes alıyor mu diye kontrol edip endişeleniyorum. Allah’tan nefes aldığını görüyorum. Yalnız orada bir su kabı varmış ben bunları yaparken kaptaki su bebeğin yattığı yere dökülüyor ve bebek biraz ıslanıyor. Ben teyzemden çekiniyorum bebek ıslandığı için. Teyzeme bebeğin üstünü değiştirmek istediğimi söylüyorum.

Sonra bebeği kucağımda görüyorum yine. Güneş ışığı aydınlık vuran bir mekandayız. Bebek (güya göğsüm açıktaymış) göğsümü buluyor ve emmeye başlıyor.(süt görüp görmediğimi hatırlamıyorum) çok hoş bir duygu hissediyorum ama teyzem ya da birileri görmesin diye bebeğin emmesini kesiyorum. Genel olarak rüyamda huzurlu hissediyorum ve aydınlıkta hissediyorum. Uzun uzun yazdım umarım hayır olur. yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada çok güzel bir erkek bebek görmek neye yorulur?

Merhaba. Rüyanız insana huzur veren hoş bir rüyadır, tüm unsurları olumlu şeylere işaret etmektedir ve dikkat ederseniz olaylar tamamen bu sevimli güzel erkek bebek etrafında geçmektedir ve rüyanın ana teması odur.

Rüyada erkek bebek görmek iyidir, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler. Rüyada görülen erkek bebek çabuk ve güzel bir habere işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çok Güzel Bir Erkek Bebek Görmek” için 2 yanıt

rüyamda dünya tatlısı bir erkek bebek gördüm. hayatımda öyle güzel bir bebek görmedim. rüyam boyunca o tatlı bebeği sevdim öptüm kucağıma aldım. rüyamın yorumu nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir